НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

 

«БІОТЕХНОЛОГІЯ»

 

Галузь знань – 16 «Хімічна та біоінженерія»
Спеціальність – 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Освітній рівень – «Бакалавр»
Освітньо-професійна програма «Біотехнологія»

Освітній рівень – «Магістр»
Освітньо-наукова програма «Біотехнологія»

 

 Biotechnologiya LOGO

 8  6

Навчально-науковий центр «Інститут біології та медицини» Київського Національного університету імені Тараса Шевченка з 2000 року проводить підготовку магістрів за освітньо-науковою програмою «Біотехнологія», а з 2013 року – бакалаврів за освітньо-професійною програмою «Біотехнологія».

 3  5

Однією з сучасних освітніх проблем є підготовка фахівців, здатних застосувати новітні біохімічно-біотехнологічні методи під час роботи в дослідницьких та контрольно-діагностичних лабораторіях, а також на біотехнологічних підприємствах різного підпорядкування. На сьогодні біотехнологічний сегмент українського ринку праці розвивається дуже стрімко, зважаючи на потужний розвиток аграрно-промислового комплексу, високу щільність населення, позитивну динаміку розвитку харчової та хімічної промисловості. Тому відчувається потреба у великій кількості висококваліфікованих спеціалістів-біотехнологів, здатних на високому рівні організувати роботу різнопланових підприємств, лабораторій, науково-дослідних інститутів НАН України, установ системи Міністерства освіти, Міністерства охорони здоров’я та Міністерства сільського господарства.

Існуючий в Україні попит на біотехнологічні послуги з кожним роком зростає, а ринок праці потребує все більшої кількості висококваліфікованих кадрів, здатних вирішувати не лише типові задачі діяльності на підприємствах та установах різного профілю, але й ефективно поєднують наукові дослідження з прикладними розробками.

Підготовка фахівців такого профілю вимагає не лише традиційних методів навчання, але й новітніх теоретичних досліджень, практичних розробок, знання сучасного обладнання, що в сукупності дозволить вирішувати різноманітні біотехнологічні задачі на підприємствах різного профілю діяльності. Професійних навичок фахівця-біотехнолога потребують на лише підприємства, але й державні установи, починаючи від рівня Міністерства навколишнього середовища та профільних Державних комітетів до Державних підприємств стандартизації та митниці.

 2  4

Саме тому Україні необхідні фахівці в галузі біотехнології, що володіють комплексними знаннями з біохімії, біофізики, фізіології, мікробіології, охорони природи, біобезпеки, цитології, технологічних аспектів використання біологічних об’єктів.

Фахівці ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка мають багаторічний досвід не лише викладання прикладних наук, що складають теоретичну основу сучасної біотехнології (біохімія, молекулярна біологія, клітинна біологія), але й розробки та впровадження в практику нових та перспективних біотехнологічних продуктів. Науково-викладацький склад Інституту проходить стажуваннях у провідних наукових та навчальних закладах Європи, бере активну участь у міжнародних проектах біотехнологічної спрямованості.
 

 7  1

Наш Інститут не тільки забезпечений висококваліфікованими кадрами, має потужну науково-виробничу базу (комплекс лабораторій, оснащених надсучасним обладнанням біотехнологічного профілю) та найкращу серед закладів вищої освіти України за даним напрямом лабораторну експериментальну базу (систему навчальних та навчально-наукових лабораторій, укомплектованих сучасним обладнанням та кваліфікованим персоналом).

Наші випускники підготовлені на основі комплексного підходу, що передбачає синтез класичних методів та сучасних технологій. Це дасть їм можливість не лише забезпечувати реалізацію традиційних типових задач діяльності у сфері біотехнології, але й ефективно впроваджувати у біотехнологічну діяльність новітні технологічні розробки. Дані інноваційні підходи мають сприяти більш ефективному використанню біотехнологічних продуктів, появі нових та вдосконаленню існуючих методів виробництва, зростанню рівня та якості біотехнологічних розробок в Україні.

Освітній рівень «Бакалавр»
Освітньо-професійна програма – «Біотехнологія» (2021) 
Освітньо-професійна програма – «Біотехнологія» (Проект. 2021) 
Освітньо-професійна програма – «Біотехнологія» (2019) 
Освітньо-професійна програма – «Біотехнологія» (Проект. 2019)
Освітньо-професійна програма «Біотехнологія»
 (2018)

Освітній рівень «Магістр»
Освітньо-наукова програма – «Біотехнологія» (2021) 
Освітньо-наукова програма – «Біотехнологія» (Проект. 2021) 
Освітньо-наукова програма – «Біотехнологія» (2019) 
Освітньо-наукова програма – «Біотехнологія» (Проект. 2019)

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Посилання на інші ресурси

Енциклопедія університету
Рада Молодих Вчених
Наші фотогалереї на GoogleDisk

 

Ми у соцмережах

loader