НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

 
 newlogo with heart new 05.12.2017
Кар'єрний

старт
Biologiya LOGO 5 

5

 

Якісна освіта є передумовою успішної кар’єри випускників-біологів ННЦ «Інституту біології та медицини». Попит на випускників Інституту на ринку праці є стабільно високим.

І це є зрозумілим, адже під час навчання наші майбутні випускники отримують не лише ґрунтовні теоретичні знання, але й досвід практичної науково-експериментальної роботи. Закріпити й поглибити набуті в стінах Інституту навички такої роботи наші студенти мають можливість під час навчальних та виробничих практик.

База практик включає понад два десятки науково-дослідних установ, низку закладів вищої освіти, заклади охорони здоров’я, природоохоронні об’єднання та структури, а також різноманітні заклади державної та приватної форм власності. Тож випускники Інституту мають можливість не лише набути практичного досвіду, але й ознайомитись із можливостями майбутнього працевлаштування ще під час свого навчання.
Інститут має тісні зв'язки з різними науково-дослідними інститутами Національної академії наук України, Міністерства охорони здоров'я України, Українською академією аграрних наук, співпрацює із закордонними освітніми та науковими установами багатьох країн (США, Великої Британії, Франції, Німеччини, Іспанії, Італії, Естонії, Чехії, Болгарії, Польщі, Угорщини, Бельгії, Білорусії, Тайваню, В'єтнаму та багатьох інших). Співробітники інституту, аспіранти та студенти друкують свої наукові праці в найвпливовіших фахових журналах світу.

У стінах Інституту реалізуються програми академічного обміну, які надають можливість найталановитішим студентам набувати професійного досвіду за кордоном.

На базі Інституту щороку проводяться конференції всеукраїнського та міжнародного рівнів. Професорсько-викладацький склад Інституту підтримує молодих науковців, студентів та аспірантів у їхньому прагненні до наукової самореалізації та всіляко сприяє цьому. Ми допомагаємо нашим студентам та аспірантам на практиці здійснити свої наукові мрії й надаємо можливість поділитися результатами своєї роботи з фахівцями на конференціях, симпозіумах, семінарах та наукових школах різного рівня, що проводяться в різних куточках країни й далеко за її межами.

 2  3

Інститут активно співпрацює з потенційними роботодавцями, що дає можливість студентам-біологам застосовувати набуті знання на практиці, а випускникам – налагоджувати професійні контакти.

Професійна діяльність багатьох випускників пов'язана із роботою на підприємствах біологічного, медичного, екологічного, біотехнологічного профілю, в установах Державної санітарно-епідеміологічної служби України та в профільних міністерствах.

Випускники мають можливість побудувати свою кар’єру в науково-дослідних закладах Національної академії наук України, Академій аграрних та медичних наук, наукових підрозділах нашого Університету та інших закладах вищої освіти, а також в провідних наукових та практичних установах світу.

Класична університетська освіта, високий рівень підготовки, сформований в стінах університету науковий світогляд, навички організації професійної діяльності та вміння застосовувати отримані знання на практиці дозволяють випускникам Інституту розвинути свої лідерські якості й успішно керувати діяльністю наукових, науково-практичних та адміністративних установ в Україні та за кордоном.

1

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Посилання на інші ресурси

Енциклопедія університету
Рада Молодих Вчених
Наші фотогалереї на GoogleDisk

 

Ми у соцмережах

loader