У зв’язку із подовженням терміну дистанційного навчання, оновлено перелік семінарів та тем рефератів, за якими мають бути написані реферати.

Підготовлені реферати мають бути надіслані викладачу, що веде семінарські заняття у такі терміни:

•  Теми «Вид і видоутворення», «Макроеволюція», «Головні напрями еволюції» - дедлайн 10 квітня

• Теми «Співвідношення між онтогенезом і філогенезом. Еволюція екосистем» та «Сучасні уявлення про антропогенез. Дискусійні питання сучасної еволюційної теорії» - дедлайн 24 квітня.

Адреси листування:

Нагадуємо, що з кожної опрацьованої теми студенти мають написати по 1 реферату (в межах однієї групи не має бути повторів у виборі теми). Оформлення роботи має відповідати «Правилам оформлення курсових та кваліфікаційних робіт/проектів». Обсяг основного тексту – не менше 7 сторінок; обов'язковою є наявність відповідно оформленого списку використаних джерел. Максимальна оцінка за кожний реферат – 5 балів.

Ас. Калиновський В.Є.

E-mail: decanat_bf@univ.kiev.ua