Програми іспитів та співбесід для вступників
до ННЦ «Інститут біології та медицини»
2018 рік

І

Абітурієнти, які мають право брати участь у конкурсному відборі до Київського національного університету імені Тараса Шевченка за результатами вступних іспитів (додаток 2.5 до Правил прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2018 році), при вступі на І-й курс (денна форма навчання) для здобуття освітнього ступеня «Бакалавр» (на основі повної загальної середньої освіти) за спеціальністю:
091 «Біологія» (освітня програма «Біологія»);
101 «Екологія» (освітня програма «Екологія»);
162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітня програма «Біотехнологія»);
206 «Садово-паркове господарство» (освітня програма «Ландшафтний дизайн та озеленення»);
224 «Технології медичної діагностики та лікування» (освітні програми: «Лабораторна діагностика», «Дієтологія»),
здають вступний іспит за наступною програмою.

ІІ

Абітурієнти, які мають право брати участь у конкурсному відборі до Київського національного університету імені Тараса Шевченка за результатами співбесіди (додаток 2.5 до Правил прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2018 році), при вступі на І-й курс (денна форма навчання) для здобуття освітнього ступеня «Бакалавр» (на основі повної загальної середньої освіти) за спеціальністю:
091 «Біологія» (освітня програма «Біологія»);
101 «Екологія» (освітня програма «Екологія»);
162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітня програма «Біотехнологія»);
проходять співбесіду за наступною програмою.

ІІІ

Абітурієнти, які мають право брати участь у конкурсному відборі до Київського національного університету імені Тараса Шевченка за результатами фахового вступного випробування (додаток 2.3 до Правил прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2018 році), при вступі на ІІ-й курс (денна форма навчання) для здобуття освітнього ступеня «Бакалавр» (на основі ОКР молодшого спеціаліста) за спеціальністю:
206 «Садово-паркове господарство» (освітня програма «Ландшафтний дизайн та озеленення»),

ІV

Абітурієнти, які мають право брати участь у конкурсному відборі до Київського національного університету імені Тараса Шевченка за результатами фахового вступного випробування (додаток 2.3 до Правил прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2018 році), при вступі на ІІ-й курс (заочна форма навчання) для здобуття освітнього ступеня «Бакалавр» (на основі ОКР молодшого спеціаліста) за спеціальністю:
091 «Біологія» (освітня програма «Біологія»),

V

Вступники, які мають право брати участь у конкурсному відборі до Київського національного університету імені Тараса Шевченка за результатами фахового вступного випробування (додаток 3.1 до Правил прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2018 році), при вступі на 1 курс магістратури (денна та заочна форма навчання) для здобуття освітнього ступеня «Магістр» за спеціальністю:
091 «Біологія» (освітня програма «Біологія»),

Приклади завдань

Вступники, які мають право брати участь у конкурсному відборі до Київського національного університету імені Тараса Шевченка за результатами фахового вступного випробування (додаток 3.1 до Правил прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2018 році), при вступі на 1 курс магістратури (денна форма навчання ) для здобуття освітнього ступеня «Магістр» за спеціальністю:
162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітня програма «Біотехнологія»),
проходять фахове вступне випробування за наступною програмою.

VІІ

101 «Екологія» (освітня програма «Екологічна безпека»),

VIII

Вступники, які мають право брати участь у конкурсному відборі до Київського національного університету імені Тараса Шевченка для здобуття освітнього ступеня «Магістр» (додаток 3.1 до Правил прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2018 році) на основі ступеня «Бакалавр», та/або ступеня «Магістр», та/або ОКР «Спеціаліст», здобутих за іншою спеціальністю, при вступі на 1 курс магістратури за спеціальностями:
091 «Біологія» (освітня програма «Біологія»; денна та заочна форма навчання),
162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітня програма «Біотехнологія»; денна форма навчання),
101 «Екологія»(освітня програма «Екологічна безпека»; денна форма навчання),
проходять додаткове вступне випробування за наступною програмою.

IX

Абітурієнти, які мають право брати участь у конкурсному відборі до Київського національного університету імені Тараса Шевченка за результатами співбесіди (додаток 2.5 до Правил прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2018 році), при вступі на І-й курс (денна форма навчання) для здобуття освітнього ступеня «Магістр» (на основі повної загальної середньої освіти) за спеціальністю:
222 «Медицина» (освітня програма «Медицина»),
проходять співбесіду за наступною програмою.

X

Абітурієнти, які мають право брати участь у конкурсному відборі до Київського національного університету імені Тараса Шевченка за результатами вступних іспитів (додаток 2.5 до Правил прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2018 році), при вступі на І-й курс (денна форма навчання) для здобуття освітнього ступеня «Магістр» (на основі повної загальної середньої освіти) за спеціальністю:

222 «Медицина» (освітня програма «Медицина»; денна форма навчання) здають вступний іспит за наступною програмою.

E-mail: decanat_bf@univ.kiev.ua

comintour.net