DSC 3959 logo

3-6 липня 2018 року на базі ННЦ «Інститут біології та медицини» та Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся IV Міжнародний Симпозіум з Євро-Азіатського біорізноманіття SEAB-2018: http://seab2018.com/bs/

SEAB-2018 об’єднав науковців, екологів, активістів громадських організацій та представників місцевих громад як з України, так і з ближнього та дальнього зарубіжжя: Німеччини, Болгарії, Греції, Польщі, Туреччини, Білорусії, Азербайджану, Казахстану та інших країн. Симпозіум став публічною платформою для обговорення поточного стану біорізноманіття з метою розробки та впровадження стратегій збереження природних біоценозів Євразійського континенту.

Символічно, що цього року гостей та учасників конференції, яких налічується більше 300, приймала столиця України – місто Київ, а організацію забезпечили лідери вітчизняної науки і освіти – Інститут клітинної біології та генетичної інженерії Національної академії наук України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка спільно з Pamukkale University (Туреччина), Білоруським державним університетом, Національною академією наук Азербайджану, Академією сільськогосподарських наук Грузії, Казахським національним університетом імені аль-Фарабі.

Цьогорічний симпозіум SEAB-2018 став ще одним важливим кроком на шляху до розширення та поглиблення міжнародного співробітництва в галузі моніторингу популяцій і екосистем, охорони природи, медичних та біотехнологічних інновацій. Біорізноманіття живого світу Євразії – наше спільне надбання і майбутнє за його раціональним використанням та збереженням.

Фотозвіт

E-mail: decanat_bf@univ.kiev.ua