Останні новини

newlogo with heart new 05122017 31 серпня 2021 року Спортивний комплекс Київського національного університету імені Тараса Шевченка заповнився зворушливо розгубленими першокурсниками, схвильованими батьками, зосередженими представниками студентського активу, радісними викладачами, поважними гостями: ННЦ «Інститут біології та медицини» вітав своїх першокурсників.

Директор Інституту, доктор біологічних наук, професор Людмила ОСТАПЧЕНКО у своєму вітальному слові підкреслила, що наш Інститут уперше з таким розмахом і у такому форматі вітає своїх «новобранців». Посвята в студенти для наших першокурсників – це перший крок на довгому захоплюючому шляху подолання омріяних наукових та професійних вершин. Вона побажала їм успіху в навчанні та науковій діяльності, цікавого, насиченого студентського життя. Голова Вченої ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка, академік НАН України, доктор філософських наук, професор, Герой України Леонід ГУБЕРСЬКИЙ, привітавши першокурсників зі вступом до одного з найславетніших університетів країни, висловив переконання у тому, що першокурсники, ставши частиною великої університетської родини, гідно продовжать славні традиції нашого Університету.

Вітальні слова пролунали від проректора з науково-педагогічної роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидата географічних наук Інни СТЕПАНЕЦЬ, члена-кореспондента НАМН України, доктора медичних наук, професора, Заслуженого лікаря України, директора Державної наукової установи «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами Дмитра ДЯЧУКА, знаного випускника нашого Університету, академіка НАН України, заступника директора Інституту біохімії імені академіка О.В. Паладіна НАН України, доктора біологічних наук, професора Сергія КОСТЕРІНА, завідувача відділу моніторингу пухлинного процесу та дизайну терапії Інституту експериментальної патології, онкології та радіобіології імені Р.Є. Кавецького НАН України, академіка НАН України, доктора медичних наук, професора Василя ЧЕХУНА, доктора медичних наук, професора, виконуючого обов’язки директора державної установи «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України» Володимира ЛАПШИНА, Голови Ради молодих вчених НАМН України, кандидата медичних наук Анни РИБАЧУК, завідувача кафедри фізіології людини та тварин, доктора біологічних наук, професора Миколи МАКАРЧУКА.

Голова Студентського парламенту ННЦ «Інститут біології та медицини», студентка 4 курсу освітньої програми «Біотехнологія» Анастасія АЛЕКСЕЄНКО, привітавши першокурсників зі вступом до найкращого університету країни та підкресливши, що однією з найважливіших точок опору для Університету є його традиції, започаткувала ще одну: над трибунами стадіону урочисто пролунали слова клятви першокурсника.

Окрасою свята стали виступи наших давніх друзів: військового оркестру Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, солістів Академічного ансамблю пісні і танцю Державної прикордонної служби України: лауреата міжнародних конкурсів Юлії Антипенко та переможця телевізійного конкурсу «Караоке на майдані» Сергія Гуменного.

І нарешті урочиста мить отримання першого студентського документа! Людмила ОСТАПЧЕНКО привітала зі вступом на освітню програму «Біологія» Максима СТЕБЛІВСЬКОГО, який за результатами ЗНО з біології та англійської мови отримав найвищий бал – 200.

Піднесений настрій, дружня обстановка та креативний формат проведення заходу створили неповторну атмосферу справжнього свята. Свята, яке для наших першокурсників продовжилось в стінах ННЦ «Інститут біології та медицини» зустрічами з адміністрацією, модераторами освітніх напрямків та викладачами - кураторами академічних груп.

Дирекція Інституту, науково-педагогічний колектив та студентський актив вітає першокурсників з початком нового етапу їхнього життя і бажає, щоб він став для них незабутнім, повним звершень та досягнень!

Заступник директора
ННЦ «Інститут біології та медицини»
Наталія Скрипник

E-mail: biomed@knu.ua