Останні новини

newlogo with heart new 05122017 Практична підготовка студентів є важливою частиною навчального процесу, розвиток та якість якого є найважливішим пріоритетом нашого Інституту. І це не лише аудиторні практичні та лабораторні заняття, але й практики. Адже саме під час практики студент потрапляє в умови реального науково процесу, має можливість випробувати себе в якості молодого науковця, закріпити та покращити набуті навички та вміння, сформувати нові.

Стрімкий розвиток сучасної біології, технологічний прогрес вимагають від кваліфікованого фахівця сьогодні не лише знати, але й вміти більше ніж учора. І практики дозволяють студентові реально оцінити свої можливості та перспективи, що є вкрай важливим задля успіху кар’єрного старту.

Ніхто сьогодні навіть не наважиться поставити під сумнів важливість розвитку біології в лабораторному форматі. Проте польова практика, як і польові дослідження, не лише не втратили своєї актуальності, а з огляду проблеми сьогодення, набувають особливого значення.

Організація і проведення практики в Канівському природному заповіднику, з огляду на обставини, що склалися, мали свої труднощі. Однак, попри все, цього року канівська практика відбулася! Вона дала нам можливість не лише відчути романтику польових досліджень, але й під керівництвом кваліфікованих викладачів отримати реальну практичну підготовку у здійсненні польових досліджень, організації і проведенні експедицій тощо.

А коли до цього додати дружню атмосферу, активний відпочинок, стає зрозумілим, чому Канівська практика залишила по собі незабутні спогади! Канівській практиці бути! Саме з цією думкою ми залишали нашу канівську базу, сподіваючись повернутися на неї знову.

За матеріалами
студентки 2 курсу