Останні новини

newlogo with heart new 05.12.2017 Наказом Ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимира БУГРОВА «Про проведення Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2021 році» від 25.05.2021 р. за № 338-32 визнано переможців ІІ фінального туру Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з предметних галузей для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти у 2020-2021 навчальному році.

Наказ Ректора «Про проведення Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2021 році» від 25.05.2021 р. за № 338-32

У відповідності до Положення переможцями Олімпіади визнано учасників, які набрали не менше 90% від максимально можливої кількості балів у ІІ (фінальному) турі.

Переможцям Олімпіади з предметної галузі «Біологія» будуть нараховані додаткові бали до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання при розрахунку конкурсного балу в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка при вступі на наступні спеціальності та освітні програми:

Спеціальність 091 «Біологія»: освітня програма «Біологія» (професійно орієнтовані вибіркові блоки: біофізика та медична інформатика, біохімія, біологія рослин, вірусологія, генетика, зоологія, імунологія, мікробіологія, молекулярна біологія, репродуктивна біологія, фізіологія людини і тварин, цитологія та гістологія);
освітня програма «Біологія (високі технології)»;
Спеціальність 101 «Екологія»: освітня програма «Екологія»;
Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»: освітня програма «Біотехнологія»;
Спеціальність 206 «Садово-паркове господарство»: освітня програма «Ландшафтний дизайн та озеленення».

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!
БАЖАЄМО УСПІХІВ ВСІМ УЧАСНИКАМ!

Голова секції за предметною галуззю «Біологія»
для проведення дистанційного та очного туру Олімпіади
Наталія СКРИПНИК

E-mail: biomed@knu.ua