Останні новини

Openday 16032018 pic15 травня 2021 року ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка гостинно зустрів майбутніх вступників, перед якими стоїть непросте завдання вибору не лише майбутньої професії, але й ЗВО, який якісно та ефективно забезпечить її отримання, а також їхніх батьків, для яких наступні місяці будуть сповнені не меншого, ніж у самих вступників, хвилювання. І хоча «КНУ Ехро – 2021» проходив із застосуванням дистанційних технологій, що не дало можливості повною мірою відкрити «наші двері», а лишень «вікна», захід видався дуже інформативним.

Наші гості мали можливість ознайомитись з освітніми програмами, за якими здійснює освітню діяльність наш Інституту, з тим, як і чого навчаються наші студенти, де і на чому здійснюється їхня теоретична і практична підготовка та які можливості вони мають у вибудовуванні індивідуальної професійної траєкторії, які перспективи кар’єрного старту мають наші випускники, і взагалі – чим живе наше студентство, чим живе сьогодні наш Інститут. Креативне відео, підготовлене за участі гарантів освітніх програм та студентів, яскраво показало, що ННЦ «Інститут біології та медицини» дійсно є флагманом вітчизняної біологічної та медичної освіти. Творча ініціатива, ентузіазм, високий професіоналізм, закоханість у свою справу і непохитна віра у те, що біологія та медицина – найкращі з наук, дозволили злагодженій команді ННЦ гідно представити наш Інститут.

Відеоматеріали. Загально університетський День відкритих вікон - «КНУ - EXPO 2021» в ННЦ «Інститут біології та медицини»

Заступниця директорки Інституту Ольга ХАРЧЕНКО та заступниця відповідального секретаря відбіркової комісії Інституту, відповідальна за прийом документів за освітнім рівнем «Магістр», Оксана ЛИНЧАК розповіли про особливості цьогорічної вступної компанії.

Особливості вступної компанії 2021

Під час підготовки до КНУ Ехро – 2021 працювала платформа «Залиш Запитання».

Відповіді Інституту

Високий професіоналізм та відданість своїй справі науково-педагогічних працівників Інституту, могутній історичний спадок, стрімкий прогресивний розвиток та визнання на міжнародному рівні є запорукою того, що успішне майбутнє талановитої молоді дійсно починається тут, в ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

ЧЕКАЄМО НА ЗУСТРІЧ ІЗ ВАМИ, СЬОГОДНІШНІ ВСТУПНИКИ, А ЗАВТРА – СТУДЕНТИ ННЦ «ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ»!!!

ВАШЕ УСПІШНЕ МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ З НАМИ!!!

Заступниця директорки
ННЦ «Інститут біології та медицини»
Наталія СКРИПНИК

E-mail: biomed@knu.ua