Останні новини

newlogo with heart new 05.12.2017 12 та 13 травня ННЦ «Інститут біології та медицини» став майданчиком для апробації результатів наукової роботи учасників XIХ Міжнародної наукової конференції «Шевченківська весна: досягнення біологічної науки / BioScience Advances». Цього року для участі у конференції зареєструвалось понад 90 молодих науковців та студентів з 5 країн світу – України, Білорусі, Угорщини, Ірану та Португалії.

Протягом 2 днів на секційних засіданнях з використанням дистанційних технологій активно обговорювалися актуальні питання з різних напрямків сучасної біології: біофізики, біоінформатики, біотехнології, біоінженерії, вірусології, мікробіології, імунології, біохімії, біомедицини та фармакології, зоології, екології та раціонального природокористування, молекулярної біології, генетики, прикладної та фундаментальної біології рослин, дизайну урбанізованих ландшафтів, цитології, гістології, ембріології, репродуктивної медицини та фізіології людини.

В рамках засідань окремої секції «Загальна біологія для школярів», робота якої стала для Інституту вже традиційною, представили свої наукові доробки учні старших класів – наші майбутні вступники.

Вітаємо переможців конкурсу на кращу усну доповідь в межах дистанційної XIХ Міжнародної наукової конференції «Шевченківська весна: досягнення біологічної науки / BioScience Advances»!

Дипломанти XIХ Міжнародної наукової конференції «Шевченківська весна: досягнення біологічної науки / BioScience Advances»

Такі конференції є чудовим майданчиком для набуття досвіду початківцям та впевненості у собі та у правильності обраного напрямку наукової діяльності більш досвідченим. Вони є ефективною платформою для спілкування та обміном досвідом між молодими науковцями, що працюють в різних біологічних напрямках, послуговуючись розвитку біологічної науки як в Україні та за її межами.

Заступник директора
ННЦ «Інститут біології та медицини»
Наталія СКРИПНИК

Голова ради молодих вчених