НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

newlogo with heart new 05.12.2017 12 та 13 травня ННЦ «Інститут біології та медицини» став майданчиком для апробації результатів наукової роботи учасників XIХ Міжнародної наукової конференції «Шевченківська весна: досягнення біологічної науки / BioScience Advances». Цього року для участі у конференції зареєструвалось понад 90 молодих науковців та студентів з 5 країн світу – України, Білорусі, Угорщини, Ірану та Португалії.

 

Протягом 2 днів на секційних засіданнях з використанням дистанційних технологій активно обговорювалися актуальні питання з різних напрямків сучасної біології: біофізики, біоінформатики, біотехнології, біоінженерії, вірусології, мікробіології, імунології, біохімії, біомедицини та фармакології, зоології, екології та раціонального природокористування, молекулярної біології, генетики, прикладної та фундаментальної біології рослин, дизайну урбанізованих ландшафтів, цитології, гістології, ембріології, репродуктивної медицини та фізіології людини.

В рамках засідань окремої секції «Загальна біологія для школярів», робота якої стала для Інституту вже традиційною, представили свої наукові доробки учні старших класів – наші майбутні вступники.

Вітаємо переможців конкурсу на кращу усну доповідь в межах дистанційної XIХ Міжнародної наукової конференції «Шевченківська весна: досягнення біологічної науки / BioScience Advances»!

Дипломанти XIХ Міжнародної наукової конференції «Шевченківська весна: досягнення біологічної науки / BioScience Advances»

Такі конференції є чудовим майданчиком для набуття досвіду початківцям та впевненості у собі та у правильності обраного напрямку наукової діяльності більш досвідченим. Вони є ефективною платформою для спілкування та обміном досвідом між молодими науковцями, що працюють в різних біологічних напрямках, послуговуючись розвитку біологічної науки як в Україні та за її межами.

 

 

Заступник директора
ННЦ «Інститут біології та медицини»
Наталія СКРИПНИК

Голова ради молодих вчених
Олександр СМІРНОВ

 

  

 

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Посилання на інші ресурси

Енциклопедія університету
Рада Молодих Вчених
Наші фотогалереї на GoogleDisk

 

Ми у соцмережах

loader