Останні новини

newlogo with heart new 05.12.2017 За підсумками І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, проведеного на базі ННЦ «Інститут біології та медицини», до участі у ІІ турі (науково-практичній конференції) у базових ЗВО було відібрано найкращі роботи за напрямками: «Біологія», «Лабораторна діагностика», «Медицина», «Садово-паркове господарство» та «Екологія».

Під час роботи підсумкової науково-практичної конференції наші студенти продемонстрували глибокі теоретичні знання, інноваційні підходи до вирішення конкретних наукових проблем, креативність мислення та чіткість викладення матеріалів власного дослідження.

Усі роботи було виконано на високому науковому рівні. Новизна та актуальність більшості робіт була підтверджена та апробована успішними виступами на Міжнародних конференціях, а результати опубліковані в спеціалізованих фахових виданнях.

За високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток наукового потенціалу молодого покоління, якісну підготовку кваліфікованих фахівців, з метою підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів – учасники ІІ туру були нагороджені грамотами, а їхні керівники – подяками.

За результатами оцінювання переможцями ІІ туру конкурсу стали

УЧАСНИК ПРИЗОВЕ МІСЦЕ
Катерина ПИЛИПКО
студентка 4 курсу кафедри екології та зоології