Останні новини

Kafedra biologii roslyn LOGOВіта Горупаха та Валерія Овчаренко вибороли призові місця у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Садово-паркове господарство».

Проєкт «Контейнерні рослини» студентки 3 курсу кафедри біології рослин Віти Горупахи (ОР Бакалавр, ОП Ландшафтний дизайн та озеленення) посів ІІ місце серед кращих наукових робіт. Її пропозиція реконструкції ландшафтного простору ННЦ «Інститут біології та медицини» із застосуванням сучасних тенденцій контейнерного озеленення високо оцінила конкурсна комісія.

Валерія Овчаренко студентка 4 курсу (ОР Бакалавр, ОП Ландшафтний дизайн та озеленення) з роботою «Орнаментальні композиції у ландшафтному дизайні» здобула ІІІ місце. Вона запропонувала використовувати в сучасних ландшафтних просторах елементи традиційного народного орнаменту.

Проєктні роботи наших студенток представляємо на фото нижче.

Проєктна робота Віти Горупахи «Контейнерні рослини»

Проєктна робота Валерії Овчаренко «Орнаментальні композиції у ландшафтному дизайні»

Сподіваємось на зустріч з нашими студентами в стінах рідного університету вже незабаром!

Завідувач кафедри біології рослин
Н.Ю. Таран