Останні новини

newlogo with heart new 05.12.2017 В ННЦ «Інститут біології та медицини» підведено підсумки ІІ (теоретичного) туру Всеукраїнської учнівської олімпіади «Біологія – наука майбутнього».

Всеукраїнська учнівська олімпіада «Біологія – наука майбутнього» проводиться Навчально-науковим центром «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка, спільно з ТОВ «БІОФАРМА ПЛАЗМА» та ТОВ «НВП «ЄНАМІН», з метою підтримки обдарованої молоді, створення умов для її творчого зростання, реалізації здібностей талановитих учнів та надання їм ефективної допомоги у виборі професії.

До участі у ІІ (теоретичному) турі Всеукраїнській учнівській олімпіаді «Біологія – наука майбутнього» були допущені учні 8-11 класів переможці І (відбіркового) туру, які набрали не менше 50% від максимально можливої кількості балів при виконанні завдань, що відповідають біологічним напрямам за програмами відповідних класів.

Завдання для проведення змагань ІІ (теоретичного) туру складалися із авторських задач / вправ (тестів), метою яких було визначення загального рівня знань учасників Олімпіади, а також їхнього вміння вирішувати логічні задачі біологічного конструкту незалежно від біологічного напряму змістової складової. Переможцями ІІ туру були визнані учасники, які набрали не менше 50% від максимально можливої кількості балів при виконанні завдань, що відповідають біологічним напрямам за програмами відповідних класів. Максимальна кількість балів, яку мали змогу отримати учасники олімпіади за правильно виконані завдання, становила: для 8-9 класів - 100 балів, для 10-11 класів – 120.

РЕЙТИНГОВИЙ ПІДСУМОК ІІ (теоретичного) туру Всеукраїнської учнівської олімпіади «Біологія – наука майбутнього»

Завдання ІІ (теоретичного) туру Всеукраїнської учнівської олімпіади «Біологія – наука майбутнього»
 8-9 клас
10-11 клас

Відповіді на завдання ІІ (теоретичного) туру Всеукраїнської учнівської олімпіади «Біологія – наука майбутнього»
 8–9 клас
10–11 клас

ІІІ (третій) тур – практичний (дистанційний)

Дата проведення24 квітня.
23 квітня на електронні адреси учасників будуть надіслані посилання на онлайн-платформи, на яких буде здійснено викладення завдань ІІІ туру олімпіади.
Доступ до завдань буде відкрито 24 квітня об 11:00.
Час на виконання завдань:
Практичне завдання №1: 11:00 – 11:50 (об 11:50 доступ до завдання буде закрито);
Практичне завдання №2: 12:00 – 12:50 (о 12:50 доступ до завдання буде закрито);
Практичне завдання №3: 13:00 – 13:50 (о 13:50 доступ до завдання буде закрито).
Підведення підсумків: 26 квітня.
Оприлюднення результатів та відповідей на завдання ІІІ практичного туру на офіційному сайті ННЦ «Інститут біології та медицини»: 27 квітня.

.

ДЯКУЄМО ВСІХ УЧАСНИКІВ ЗА УЧАСТЬ В ОЛІМПІАДНИХ ЗМАГАННЯХ!
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ З ВИХОДОМ У ІІІ (ПРАКТИЧНИЙ) ТУР!

Голова журі
Всеукраїнської учнівської олімпіади
«Біологія – наука майбутнього»,
заступник директора