Останні новини

newlogo with heart new 05.12.2017 В ННЦ «Інститут біології та медицини» підведено підсумки І (відбіркового) туру Всеукраїнської учнівської олімпіади «Біологія – наука майбутнього».

Всеукраїнська учнівська олімпіада «Біологія – наука майбутнього» проводиться Навчально-науковим центром «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка, спільно з ТОВ «БІОФАРМА ПЛАЗМА» та ТОВ «НВП «ЄНАМІН», з метою підтримки обдарованої молоді, створення умов для її творчого зростання, реалізації здібностей талановитих учнів та надання їм ефективної допомоги у виборі професії.

До участі у Всеукраїнській учнівській олімпіаді «Біологія – наука майбутнього» були допущені учні 8-11 класів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів, які повністю пройшли обов’язкову реєстрацію на офіційному сайті ННЦ «Інститут біології та медицини». Школярі, що не виконали обов’язкову вимогу пройти реєстрацію (а також надали при реєстрації неробочі адреси електронної пошти), не були допущені до конкурсного відбору. Учні 7 класів, що пройшли повну обов’язкову реєстрацію, ранжувалися за програмою 8 класу.

Завдання для проведення змагань І (відбіркового) туру складалися із авторських задач та вправ (тестів), метою яких було визначення загального рівня знань учасників Олімпіади, а також їхнього вміння вирішувати логічні задачі біологічного конструкту незалежно від біологічного напряму змістової складової. Переможцями І туру були визнані учасники, які набрали не менше 50% від максимально можливої кількості балів при виконанні завдань, що відповідають біологічним напрямам за програмами відповідних класів.

РЕЙТИНГОВИЙ ПІДСУМОК І (відбіркового) туру Всеукраїнської учнівської олімпіади «Біологія – наука майбутнього»

Завдання І (відбіркового) туру Всеукраїнської учнівської олімпіади «Біологія – наука майбутнього»

Відповіді на завдання І (відбіркового) туру Всеукраїнської учнівської олімпіади «Біологія – наука майбутнього»

ІІ (другий) тур – теоретичний (дистанційний)

Дата проведення 11 КВІТНЯ

9 квітня на електронні адреси учасників будуть надіслані посилання на онлайн-платформу, на якій буде здійснено викладення завдань ІІ туру олімпіади.
Доступ до завдань буде відкрито 11 КВІТНЯ об 14:00.

Програма ІІ (другого) теоретичного туру олімпіади: тести групи В (див. Приклади завдань).
Приклади завдань ІІ (теоретичного) туру Всеукраїнської учнівської олімпіади «Біологія – наука майбутнього»

Час на виконання завдань: 14:00 – 16.30 ( о 16.30 доступ до онлайн платформ буде закрито).
Підведення підсумків: 12 квітня.
Оприлюднення результатів та відповідей на завдання ІІ (другого) теоретичного туру на офіційному сайті ННЦ «Інститут біології та медицини»: 13 квітня.

ДЯКУЄМО ВСІХ УЧАСНИКІВ ЗА УЧАСТЬ В ОЛІМПІАДНИХ ЗМАГАННЯХ!
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ З ВИХОДОМ У ІІ (ТЕОРЕТИЧНИЙ) ТУР!

Голова журі
Всеукраїнської учнівської олімпіади
«Біологія – наука майбутнього»,
заступник директора