НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

newlogo with heart new 05.12.2017 06 лютого 2021 року в ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка продовжив свою роботу «Університет майбутнього», розрахований на учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, яких цікавить біологія як освітньо-науковий напрямок, які бажають довідатись, що нового відбувається у цірині біології.

 

100 учасників 2 лекційної сесії нашого Університету з міста Києва та 11 областей країни стали не лише свідками захоплюючого біологічного дійства, але й нашими активними співрозмовниками. За програмою, нашим слухачам були запропоновані лекції «Світ РНК»: біохімічна та еволюційна доцільність» (д.б.н., доц. кафедри біохімії Андрійчук Тетяна Ростиславівна), «Організація угруповань тварин і підходи до їх класифікації» (к.б.н., старший науковий співробітник Державної установи «Інститут еволюційної екології» Національної академії наук України Горобчишин Володимир Анатолійович), «Емоції, пам’ять, розум. Що важливіше?» (д.б.н., завідувач кафедри фізіології людини і тварин Макарчук Микола Юхимович).

Схвальні відгуки, отримані нами по закінченні сесії, є безаперечним свідченням того, що Київський національний університет імені Тараса Шевченка у ціломі, та наш ННЦ «Інститут біології та медицини» зокрема, є безаперечними флагманами не лише в освітній діяльності, але й в просвітницькій.

Наш Університет майбутнього продовжить свою роботу. Плани у нас великі і доволі амбітні: мета того варта!

Біологія є наукою про життя, прагнення глибокого та всебічного розуміння якого знаходить своє відображення в розвитку багатьох наук і технологій сучасного світу – від персональної медицини до біологічних основ психології людини, від розробки нових біонічних матеріалів та пристроїв до клітинної інженерії і штучного запліднення. Біологія розвивається надзвичайно динамічно і потребує високоінтелектуальних, творчих та ініціативних фахівців високого рівня підготовки, підготовки, яка має починатися якомога раніше!

А отже, наш Університет майбутнього не лише за назвою, але й за стратегічною метою, працює на майбутнє, на майбутнє Біології і наше із вами майбутнє!

 

 

Координатор проекту,
заступник директора
ННЦ «Інститут біології та медицини»
Скрипник Н.В.

 

 

 

  

 

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Посилання на інші ресурси

Енциклопедія університету
Рада Молодих Вчених
Наші фотогалереї на GoogleDisk

 

Ми у соцмережах

loader