Останні новини

Kafedra biologii roslyn LOGOКолектив кафедри Біології рослин щиро і сердечно вітає вельми шанованого Академіка НААНУ, професора, доктора біологічних наук Мусієнка Миколу Миколайовича з ювілеєм!

Нас об’єднує багато років плідної співпраці, наукових пошуків, відкриттів, яскравих перемог та звершень. Ви - мудрий керівник та наставник, знаний науковець, вимогливий та справедливий викладач, який дав путівку у наукове життя цілій плеяді учнів. Вельми вдячні Вам за безцінний життєвий досвід, добрі поради, підтримку та допомогу. Бажаємо Вам доброго здоров’я, родинного тепла і затишку, довгих років життя, прекрасного настрою і благополуччя! Нехай у Вашому житті буде багато цікавих подій, яскравих подорожей, зустрічей та планів на майбутнє. Хай кожна днина буде гожа, нехай благословить Вас Мати Божа, Ангел Миколая поруч Вас крокує, а Господь многая літа дарує!

Musienko 1 Musienko 2

Довідка про Мусієнка М.М.

Щиро Ваші, колеги та учні

E-mail: biomed@knu.ua