НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

Kafedra biologii roslyn LOGOПлідна робота викладачів та студентів впродовж останнього семестру на дистанційному навчанні приносить нові здобутки. На кафедрі біології рослин відбувся захист магістерських кваліфікаційних робіт. Ландшафтні дизайнери, які навчались за ОП «Ландшафтний дизайн урбанізованого середовища» успішно захистили свої проєкти.

В умовах дистанційного навчання викладачі приділяли особливу увагу оволодінню студентами навичок роботи зі спеціалізованим програмним забезпеченням з ландшафтного дизайну та розвитку практичних умінь для створення власних проєктних пропозицій. Особливо відзначили роботу Орислави Матвієнко «Застосування сучасних урбаністичних підходів до створення громадських просторів на дахах навчальних закладів». Студентка розробила проєкт озеленення даху головного корпусу ННЦ «Інституту біології та медицини» над 212 і 215 великими лекційними аудиторіями. Створення аудиторій просто неба розширить аудиторний фонд та створить сучасний простір. В умовах пандемії COVID-19 проведення занять open-air також допоможе забезпечити соціальну дистанцію.

Проєктну пропозицію Орислави Матвієнко представлено на фото нижче.

 

 

Сподіваємось на зацікавленість даним проєктом Студентського парламенту та Студентського профбюро ННЦ, сприяння в його реалізації та на зустріч з нашими студентами в стінах рідного університету вже незабаром!

 

 

Завідувач кафедри біології рослин
ННЦ «Інститут біології та медицини»
Н.Ю. Таран

 

 

 

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Посилання на інші ресурси

Енциклопедія університету
Рада Молодих Вчених
Наші фотогалереї на GoogleDisk

 

Ми у соцмережах

loader