НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

Botanichniy sad embemaУ грудні ми вшановуємо відомого вченого-біолога С.Г. Навашина (2.12.1857-10.12.1930). Співробітниками Ботанічного саду ім. акад. О.В. Фоміна і кафедри біології рослин ННЦ «Інститут біології та медицини» підготовлено відео про препарат з колекції С.Г. Навашина, присвячене вшануванню 90-х роковин світлої пам'яті С.Г. Навашина.

Протягом 20 років С.Г. Навашин жив і працював у Києві, завідував кафедрою морфології і систематики рослин Університету Св. Володимира (1894-1914 рр.) і одночасно був директором університетського Ботанічного саду. Наукова робота в галузі цитоембріології, розгорнута вченим на кафедрі і у Ботанічному саду, привела до відкриття халазогамії, супутників хромосом та подвійного запліднення у покритонасінних рослин, що, за висловом акад. І.П. Бородіна, обезсмертили ім'я С.Г. Навашина.

У Музеї історії Ботанічного саду ім. акад. О.В. Фоміна зберігаються препарати, гербарні зразки та інші ілюстративні матеріали (нині хрестоматійні), бездоганно оформлені самим С.Г. Навашиним.


На фото: 1) Кабінет С.Г. Навашина в Університеті; 2) Учень С.Г. Навашина – В.В. Фінн із студентами; 3) С.Г. Навашин з колегами і учнями у Ботанічному саду; 4) Будинок у Святошино, де жив і працював С.Г. Навашин. На ґанку С.Г. Навашин із родиною (1903 р.)

 

Відділ еколого-освітньої роботи
Ботанічного саду ім. акад. О.В. Фоміна

 

 

 

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Посилання на інші ресурси

Енциклопедія університету
Рада Молодих Вчених
Наші фотогалереї на GoogleDisk

 

Ми у соцмережах

loader