Останні новини

Shevch vesna 2017 NOdata siteВітаємо переможців конкурсу на краще наукове повідомлення в межах дистанційної XVIІІ Міжнародної наукової конференції «Шевченківська весна: досягнення біологічної науки / BioScience Advances»!

Список переможців за секціями

Наукові повідомлення учасників були присвячені актуальним питанням біофізики, біоінформатики, біотехнології, біоінженерії, вірусології, мікробіології, імунології, біохімії, біомедицини та фармакології, зоології, екології та раціонального природокористування, молекулярної біології, генетики, прикладної та фундаментальної біології рослин, дизайну урбанізованих ландшафтів, цитології, гістології, ембріології, репродуктивної медицини та фізіології людини. В межах окремої секції «Загальна біологія для школярів» представляли свої наукові доробки учні старших класів – майбутні абітурієнти.

За матеріалами конференції сформовано електронний збірник наукових повідомлень учасників конференції.

Голова Ради молодих вчених
О.Є. Смірнов