В ННЦ «Інститут біології та медицини» закінчився І дистанційний (заочний) тур Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з біології для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти у 2019-2020 навчальному році.
Деталі проведення І дистанційного (заочного) та дати проведення ІІ очного турів Олімпіади – на сторінці Всеукраїнська олімпіада КНУ з біології.
За результатами І дистанційного (заочного) туру Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з біології для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти учасники, які набрали не менше 75% балів, запрошуються до участі у ІІ очному турі.
До участі в очному турі запрошуються:
1. | Богатов В'ячеслав Олегович |
2. | Бублик Світлана Олександрівна |
3. | Вакулович Вікторія Іванівна |
4. | Вауліна Поліна Єгорівна |
5. | Володавчик Владлен Едуардович |
6. | Гнатюк Соломія Іванівна |
7. | Єфіменко Анна Сергіївна |
8. | Жека Сергій Сергійович |
9. | Зубашенко Богдана Юріївна |
10. | Кирилов Семен Кирилович |
11. | Колосенко Марія Михайлівна |
12. | Котіков Всеволод Вадимович |
13. | Лапіна Олександра Євгеніївна |
14. | Латик Володимир Мирославович |
15. | Лисенко Лариса Євгенівна |
16. | Лук'янчук Анастасія Костянтинівна |
17. | Мадяр Богдана Дмитрівна |
18. | Мазуркевич Тетяна Зіновіївна |
19. | Максимов Ілля Юрійович |
20. | Маляренко Яна Валеріївна |
21. | Мартин Вікторія Миколаївна |
22. | Мельник Варвара Володимирівна |
23. | Мешко Владислава Володимирівна |
24. | Морміль Олександра Юріївна |
25. | Музиченко Остап Федорович |
26. | Мусійчук Яна Яківна |
27. | Науменко Олег Ігорович |
28. | Островська Каріна Сергіївна |
29. | Підлипенець Олексій Олексійович |
30. | Поліщук Марина Вікторівна |
31. | Прудіус Олена Романівна |
32. | Редіна Александра Денисівна |
33. | Рябіна Любов Олександрівна |
34. | Сивак Софія Сергіївна |
35. | Синельник Максим Юрійович |
36. | Сірант Марія Василівна |
37. | Скляренко Ірина Романівна |
38. | Сохацька Анна Олександрівна |
39. | Терещенко Антоніна Арсентіївна |
40. | Томків Ірина Павлівна |
41. | Труфан Катерина Сергіївна |
42. | Хіхло Євген Петрович |
43. | Чичкан Олена Анатоліївна |
44. | Шабанова Марія Дмитрівна |
45. | Яковенко Павло Сергійович |
ШАНОВНІ УЧАСНИКИ!
ВІТАЄМО ВАС ІЗ ВИХОДОМ У ІІ ТУР ОЛІМПІАДНИХ ЗМАГАНЬ!
З НЕТЕРПІННЯМ ЧЕКАЄМО ЗУСТРІЧІ З ВАМИ В НАШОМУ ІНСТИТУТІ!!!!
Голова секції за предметною галуззю «Біологія»
для проведення дистанційного та очного туру
Олімпіади
Скрипник Н.В.