Останні новини

Zastavka27 лютого 2020 р. на кафедрі біології рослин відбувся семінар з представниками ландшафтної індустрії. З реаліями світових тенденцій у ландшафтному дизайні студентів ознайомила Анна Галаган (студія «Ландшафтний дизайн & ART для саду»), переможниця найпрестижнішого міжнародного форуму ландшафтників RHS Malvern Spring Festival, який щорічно відбувається в Англії

Пані Галаган є першою учасницею від України, яка у 2019 році отримала Золото від Королівського садівничого товариства на цьому форумі.

З її проектом «The MINDSET» познайомились і наші студенти напряму підготовки Ландшафтний дизайн та озеленення, а також біологи рослин 4 курсу. Студентів цікавило як будувала свою кар'єру ландшафтного дизайнера пані Галаган (випускниця економічного факультету КНУ), наскільки професія є популярною у світі, чи не бракувало їй базової освіти ландшафтного дизайнера при подачі заявки на участь в міжнародному форумі, які складності виникали при реалізації проектної пропозиції, які ландшафтні форуми проводяться в Україні, як участь у форумах впливає на професійну популярність, кількість замовлень та авторитет фірми. Семінар пройшов у надзвичайно позитивній дружній атмосфері, сприяв налагодженню контактів з потенційними роботодавцями, оскільки практично всі ландшафтні дизайнери починають свій творчий шлях і спілкування з дизайнерською спільнотою саме за таких зібрань.

Плануємо й на майбутнє цікаві зустрічі з представниками бізнес-середовища та потенційними роботодавцями для студентів та випускників кафедри біології рослин

Слідкуйте за нашими оголошеннями!

Завідувач кафедри біології рослин
Н.Ю. Таран