0

5 грудня в ННЦ «Інститут біології та медицини» відбулась лекція професора Лоика Амона (Loic Hamon) з університету Еврі, Франція (Evry, France) на тему «Фазове розділення білків і захворювання людини» («Protein Phase Separation and Human Diseases»).

Професор Амон розповів студентам та викладачам Інституту про свої дослідження в рамках одного з найважливіших напрямів сучасної молекулярної біології клітини – вивчення утворення в клітині рідких мікрокрапель за участі неструктурованих білків і ролі таких динамічних клітинних включень у багатьох функціональних процесах.

Ця відносно нова галузь досліджень викликала велике зацікавлення в аудиторії. Не менш цікавою та корисною для присутніх на лекції здобувачів освіти була також інформація щодо можливостей участі студентів і аспірантів у спільних наукових проектах між університетами України і Франції.

Ми переконані, що проведення таких зустрічей – чудова нагода нагадати всім про роль науки в нашому житті та замислитись над тим, що саме завдяки науковим досягненням світ рухається вперед.

Заступник директора
Н.В.Скрипник