Останні новини

Vseukr konkurs stud robit kvadrat fill 100x100На виконання Наказу Міністерства освіти і науки України № 1271 “Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей у 2019/2020 навчальному році” на базі Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» 26 листопада відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з біології / екології / біотехнології, біоінженерії / теоретичної медицини.

У вітальному слові заступника директора ННЦ «Інститут біології та медицини» з наукової роботи О.В. Сокур було наголошено на важливості проведення таких наукових заходів з метою підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого та професійного зростання.

В 2019/2020 навчальному році вперше до участі у Конкурсі долучилися студенти Інституту, що навчаються на Освітніх програмах медичного спрямування. З цією знаковою подією всіх присутніх привітала завідувач кафедри фундаментальної медицини В.Г. Хоперія.

Цього року було заслухано 17 студентських наукових доповідей. Усі роботи було виконано на достатньо високому науковому рівні, що свідчить про якість попереднього відбору конкурсантів на кафедрах Інституту. Новизна та актуальність більшості робіт була підтверджена та апробована успішними виступами на Міжнародних конференціях, а результати опубліковані в спеціалізованих фахових виданнях. Журі, сформованому з висококваліфікованих спеціалістів з різних біологічних та медичних наукових напрямків - науково-педагогічних працівників кафедр нашого Інституту, було непросто визначитися з переможцями.

За результатами оцінювання переможцями І етапу конкурсу стали:

УЧАСНИК

ТЕМАТИКА РОБОТИ

КОНКУРСНИЙ  БАЛ

ПРИЗОВЕ  МІСЦЕ

Сіроха

Дмитро

Нові мутації ідентифіковані секвенуванням екзомної послідовності у пацієнтів з порушеннями розвитку статі

І

Бухонська

Ярослава

Активність НАДФН-оксидаз у рослин Арабідопсису з нокаутованими генами фосфатидилхолін-гідролізуючих фосфоліпаз С під дією брасиностероїдів та біотичних стресорів

ІІ

Гуцалюк

Максим

Гальмування залучення гемопоетичної тканини до розвитку експериментального хронічного холангіту С60 фулереном

ІІ

Книр

Олександр

Нейрофізіологічних особливостей в роботі головного мозку ветеранів ООС при виконанні простої сенсомоторної реакції

Гончар

Світлана

Вплив пілокарпін індукованої епілепсії на мікробіоту товстого кишечника щурів

Григорчук

Данило

Генетична характеристика бджіл пасічних господарств Київської області

Бончковський

Андрій

Закономірності відновних сукцесій, як основа для фіторекультивації (кейс кар`єрів Волинської височини)

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

ТА БАЖАЄМО УСПІХУ ВСІМ УЧАСНИКАМ!!!

Заступник директора
Н.В.Скрипник