НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

44 вересня 2019 р. в Дипломатичній академії імені Геннадія Удовенка відбулася нарада щодо підготовки до Оціночної місії МС НАТО в Україну.

Участь брали: Голова Представництва НАТО в Україні Alexander Vinnikov, директорка Центру інформації та документації НАТО в Україні Барбора Маронкова, керівники Держтелерадіо України, керівники силових структур та інші високопосадовці і відомі євроатлантисти. Мартін Кожіел, координатор Програми НАТО в Україні (посадовець штаб-квартири НАТО за напрямком України) у своєму виступі відзначив ті грандіозні позитивні зміни, що відбулися в Україні протягом останніх років і успішно продовжуються.

Як завжди в таких заходах, участь брав професор кафедри екології та зоології КНУ імені Тараса Шевченка Володимир Гандзюра, який в Робочій групі (при Секретаріаті Кабміну) з формування Річних національних програм Україна-НАТО опікується проблемами екобезпеки сектору безпеки і оборони України. Ренді Вуд (радник Секретаріату Кабміну України з євроатлантичної інтеграції, Посольство США), як і багато колег, поздоровили його з перемогою у Всеукраїнському конкурсі  журналістів на кращу теле- радіо - програму з євроатлантичної тематики. Обговорили низку нагальних проблем як Річної національно програми Украна-НАТО -2019, так і РНП – 2020.

 

Професор кафедри екології та зоології
Гандзюра В.П.Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Посилання на інші ресурси

Енциклопедія університету
Рада Молодих Вчених
Наші фотогалереї на GoogleDisk

 

Ми у соцмережах

loader