Останні новини

127 серпня 2019 р. в Укрінформ на Богдана Хмельницького 8/16 відбулося урочисте підбиття підсумків Всеукраїнського конкурсу журналістів на кращу роботу про НАТО та державну політику у сфері євроатлантичної інтеграції (теле- радіо та інші ЗМІ).

Були присутні керівники теле- радіо- компаній, представники Кабміну, журналісти. Віце-премєр-міністр з європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе виступила з промовою. Олександр Ободович - начальник Управління з питань телебачення і радіомовлення, євро- та євроатлантичної інтеграції. Представив подані на конкурс роботи, які зайняли призові місця. Іванна Климпуш-Цинцадзе вручила диплом за перше місце у Всеукраїнському конкурсі професору кафедри екології та зоології Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимиру Гандзюрі за прямі етери з Андрієм Куликовим, присвячені проблемам євроатлантично інтеграції України, зокрема, Річній національній програмі Україна-НАТО-2019. Іванна Орестівна відзначила вагомий внесок Володимира Гандзюри у формування об’єктивного ставлення населення до євроатлантичної інтеграції, важливу роль екологічної складової у цій сфері.

Професор кафедри екології та зоології
Гандзюра В.П.

E-mail: decanat_bf@univ.kiev.ua