НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

030.08.2019 року відбулася урочиста посвята першокурсників ННЦ "Інститут біології та медицини".

Актову залу Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка заповнили радісні батьки, викладачі "Інституту біології та медицини", запрошені гості і, звісно, схвильовані студенти, що починають свій непростий шлях в освоєнні вершин обраної спеціальності: «Біологія», «Екологія», «Біотехнологія та біоінженерія», «Садово-паркове господарство», «Технології медичної діагностики та лікування» та «Медицина».

Викладачі Інституту із задоволенням побачили серед своїх першокурсників обличчя учасників Всеукраїнської біологічної школи «Від теорії до практики один крок», що проводиться в ННЦ «Інститут біології та медицини» за сприяння Міністерства освіти і науки України та підтримці благодійного фонду «Правий рубіж», Всеукраїнських турнірів юних біологів, учасників і переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології та екології, а також переможців Міжнародної олімпіади з біології.

З привітальними словами до першокурсників та їхніх батьків звернулися проректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка з наукової роботи Мартинюк В.С., директор ННЦ «Інститут біології та медицини» Остапченко Л.І., директор Інституту експериментальної патології, онкології та радіобіології імені Кавецького НАН України, академік НАН України, доктор медичних наук, професор Чехун В.Ф., завідувач кафедри фундаментальної медицини Хоперія В.Г., завідувач кафедри екології та зоології Лукашов Д.В. Виступаючі привітали першокурсників зі вступом до одного з найславетніших університетів країни та побажали їм успішного старту та щасливої життєвої дороги.

Наш Інститут - не лише провідний освітньо-науковий осередок, а й дружній колектив активної та різнобічно талановитої студентської молоді. І під час урочистостей наші студенти ще раз з успіхом підтвердили, що креативності їм не займати. Пісенні привітання від Юрія Мосійчука (4 курс, ФЛТ) та Циганчук Марії (3 курс, ЛД) додали урочистим зборам святкового настрою.

 

Шановні першокурсники!

Ми вітаємо вас зі вступом до нашого Університету!
Успіхів вам у навчанні та яскравих студентських вражень!
Мрійте і здійснюйте свої мрії!

Щасливої вам дороги!

Заступник директора
ННЦ «Інститут біології та медицини»
Наталія Скрипник

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: decanat_bf@univ.kiev.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Посилання на інші ресурси

Енциклопедія університету
Рада Молодих Вчених
Наші фотогалереї на GoogleDisk

 

Ми у соцмережах

loader
comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com
comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com
comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com
comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com