1
 1 червня 2019 року Головний корпус Університету гостинно відкрив двері представникам всіх інститутів, факультетів, коледжів, органів студентського самоврядування, провідним українським видавництвам, творчим колективам та численним гостям – майбутнім абітурієнтам, перед якими стоїть непросте завдання вибору майбутньої професії.
Свято відкривав ректор Л.В. Губерський. Високий професіоналізм та відданість своїй справі науково-педагогічних працівників Університету, могутній історичний спадок, стрімкий прогресивний розвиток та визнання на міжнародному рівні є запорукою того, що успішне майбутнє талановитої молоді дійсно починається тут, у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, наголосив він. Л.В. Губерський побажав організаторам заходу плідної роботи, а майбутнім абітурієнтам яскравих, незабутніх вражень та корисної інформації, що дозволить їм зробити правильний вибір.
 Викладачі та студенти нашого Інституту активно долучилися до проведення цього заходу. Особливості вступної компанії 2019 та навчання за різними освітніми програмами, перспективи працевлаштування у провідних компаніях України та світу, спілкування з викладачами та студентами, «Розрахунок індексу маси тіла та розробка індивідуального раціону – здоровим бути модно!», «Будова тіла людини: збери себе сам», «Нащо нам друге око. 3D аналіз бінокулярного зору», «Оптичні ілюзії. Міфи та реальність», «Знайомі незнайомці» - екскурсія до Зоологічного музею, «Виділення ДНК – це легко! Біологія на кухні», «Психофізіологічне тестування: просто, цікаво, корисно! Дізнайся про себе більше!» – представлена нашим Інститутом програма була насиченою, різноманітною, яскравою, цікавою і, як показали розмови із нашими гостями, корисною для них.

Творча ініціатива, ентузіазм, високий професіоналізм, закоханість у свою справу і непохитна віра у те, що біологія та медицина – найкращі з наук, дозволили злагодженій команді ННЦ гідно представити наш Інститут.

Креативні майданчики університетських підрозділів, цікаві демонстрації та презентації, виступи творчих колективів - організатори заходу доклали багато зусиль для створення неповторної атмосфери загальноуніверситетського свята. І свято вдалося!

Заступник директора

ННЦ «Інститут біології та медицини»

Скрипник Н.В.

E-mail: decanat_bf@univ.kiev.ua