Останні новини

Згідно підпункту 20 пункту 2 розділу XV «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про вищу освіту» та пункту 4 Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2001 р. № 978 «Про затвердження Положення про акредитацію вищих навчальних закладів спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах» (зі змінами та доповненнями, внесеними Постановою Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2011 р. № 1124), ліцензійними умовами надання освітніх послуг у сфері вищої освіти, затвердженими Постановою Кабінету Міністрів України від 30.12.2015 р. № 1187 (зі змінами та доповненнями, внесеними Постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року № 347) було проведено первинну акредитаційну експертизу напряму підготовки 6.090103 «Лісове і садово-паркове господарство» галузі знань 0901 «Сільське господарство і лісівництво» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Експертна комісія, затверджена наказом Міністерства освіти і науки України від 24 квітня 2019 року № 373-Л.

Із результатами акредитаційної експертизи можна ознайомитися за посиланням

Biologiya roslin accreditation

завідувач кафедри біології рослин
ННЦ «Інститут біологіх та медицини»