Останні новини

newlogo with heart new 05.12.2017 13 травня 2019 року члени Вченої ради ННЦ «Інститут біології та медицини» привітали з успішним виступом на ІІ етапі Всеукраїнських студентських олімпіад та ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі знань «Біологія» та відзначили Подякою наших студентів:

Блащака Івана (диплом ІІ ступеня на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Біологія»), Карпець Лейлу-Анастасію (диплом ІІІ ступеню на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі знань «Біологія»), Максименко Іллю (диплом ІІ ступеня на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Екологія»), Скібицького Єгора (8 місце з 41 можливих на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Медична біологія»), Трохимчука Романа (грамота оргкомітету за високий рівень теоретичної підготовки з дисципліни «Анатомія та фізіологія людини та тварин» на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Біологія»).

Наші студенти в черговий раз довели свій високий рівень науково-практичної підготовки! Їхня активна та успішна участь у таких заходах послуговується позитивному іміджеві нашого Університету, та беззаперечно доводить, що ННЦ «Інститут біології та медицини» є флагманом підготовки студентів біомедичного напрямку в Україні.

Вітаємо наших студентів з перемогою
та бажаємо їм подальших успіхів!!!

Заступник директора
ННЦ «Інститут біології та медицини»
Н.В. Скрипник

E-mail: decanat_bf@univ.kiev.ua