Останні новини

Openday 16032018 pic 10 травня 2019 року наш Інститут гостинно приймав учнів 179 гімназії м. Києва.

Добре почути, краще побачити, а ще краще спробувати самому. Добре розуміючи цю просту істину співробітники Інституту не лише розповіли під час зустрічі нашим гостям про основні напрямки нашої освітньої та наукової діяльності, але й запропонували цікаві квести з анатомії та фізіології людини. Школярі мали змогу попрацювати з реальним медичними муляжами, що використовуються у навчальному процесі для студентів, які навчаються за Освітньою програмою «Медицина».

Родзинкою заходу стало відвідування нашого мікроскопічного класу, оснащеного сучасним мікроскопом дослідницького класу AxioImager A2 з системою спільного спостереження та документування, який застосовується як в освітній діяльності для навчання студентів біомедичного напрямку підготовки, так і для наукової роботи.
Для Інституту такі заходи вже стали традиційними, однак вперше мовою спілкування під час зустрічі була англійська.
Ми переконані, що такі зустрічі сприяють професійній орієнтації школярів, пошуку талановитих юних біологів, а відтак - формуванню нового покоління студентства, яке свідомо обирає свій шлях.

Заступник директора
Н.В. Скрипник