Останні новини

113-15 травня 2019 року на кафедрі біомедицини Навчально-науковому центрі «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка було проведено первинну акредитаційну експертизу щодо підготовки здобувачів за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти освітньо-професійної програми «Лабораторна діагностика».

13-15 травня 2019 року на кафедрі біомедицини Навчально-науковому центрі «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса відповідно до підпункту 20 пункту другого розділу ХV «Прикінцеві та перехідні положення Закону України «Про вищу освіту» та пункту 4 Положення про акредитацію закладів вищої освіти і спеціальностей у закладах вищої освіти та вищих професійних училищах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2001 р. № 978 «Про затвердження Положення про акредитацію вищих навчальних закладів спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах», було проведено первинну акредитаційну експертизу щодо підготовки здобувачів за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти освітньо-професійної програми «Лабораторна діагностика» за напрямом підготовки 6.120102 «Лабораторна діагностика» галузі знань 1201 «Медицина» (спеціальність 224 «Технологія медичної діагностики та лікування», галузь знань 22 «Охорона здоров’я»).

2 3 4

Експертна комісія затверджена наказом Міністерства освіти і науки України від 25 березня 2019 року №197-л.

Завідувач кафедри біомедицини
д. б.н., професор,