Останні новини

Sportivny nahorodyСтудентки ННЦ «Інститут біології та медицину» здобули перемогу у загальноуніверситетських змаганнях першої групи з волейболу, які проходили з 11 по 27 березня 2019 року на базі Спорткомплексу Університету.

Натхненна тренуваннями та готова до бою, жіноча команда з волейболу, що була організована головою Спортивного департаменту Студентського парламенту нашого Інституту Денисом Волгіном, продемонструвала не лише любов до спорту, а й жагу до перемоги!

В ролі капітана команди виступила Кравченко Вероніка (3 курс), яка вже другий рік поспіль є активним членом Спортивного департаменту, та справжнім взірцем для інших спортсменок.

Також, до складу збірної увійшли: Шагурова Анна (3 курс), Долударьова Соф'я (2 курс), Мінчук Оксана (1 курс), Безкоровайна Лілія (2 курс), Лисенко Тетяна (2 курс), Павлюк Наталя (2 курс).

Слідом за волейболістами, свій внесок у скарбничку спортивних досягнень наших студентів додали ще й плавці, які на змаганнях серед збірних команд факультетів, що відбувались 3-го та 4-го квітня 2019 року, посіли третє місце.

Лідером команди був Коваль Микола (4 курс). Участь також узяли: Бабіч Дарина (1 курс), Ольховська Анастасія (1 курс), Гергелюк Тетяна Сергіївна (аспірант), Іванова Валерія (2 курс), Заплатніков Ярослав (2 курс), Попітак Мартин (3 курс), Павлівський Юрій (3 курс).

Тож, вітаємо дівчат і хлопців та бажаємо їм ніколи не залишати п’єдестал першості!

Sportivny nahorody

Голова спортивного департаменту Студентського парламенту