Останні новини

biomed gurtok logo1 лютого 2019 o 16.00 відбулося чергове засідання Студентського наукового гуртка ДІЄТОЛОГІЇ кафедри біомедицини Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка на базі кафедри педіатрії №4 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця Дитячої клінічної лікарні № 6 (вул. Терещенківська, 23/25) у конференц залі.

На засіданні розпочався Медико-соціальний проект: «ЗДОРОВИМ БУТИ МОДНО!» від студентів-дієтологів та викладачів кафедр фундаментальної медицини та біомедицини Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка!

1

Розпочала роботу гуртка доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри біомедицини Тетяна Михайлівна Фалалєєва. У вступному слові вона привітала учасників проекту і присутніх, підкреслила актуальність та важливість Медико-соціального проекту: «ЗДОРОВИМ БУТИ МОДНО!».

Засідання пройшло у форматі міні-конференції:

Доповідь 1: «Проблема метаболічного синдрому та можливості профілактики його розвитку у молоді»

6

Доповідач: доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри біомедицини Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка Тетяна Михайлівна Фалалєєва.

Доповідь 2: «Презентація Медико-соціального проекту: «ЗДОРОВИМ БУТИ МОДНО!» (організаційні моменти проведення обстеження пацієнтів, підписання інформаційної згоди)»

7

Доповідач: керівник проекту кандидат медичних наук, доцент кафедри фундаментальної медицини Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка Наталія Володимирівна Молочек.

Доповідь 3: Особливості харчування Медико-соціального проекту: «ЗДОРОВИМ БУТИ МОДНО!»

8

Доповідач: кандидат медичних наук, асистент кафедри біомедицини Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка, лікар-гастроентеролог консультативного відділення ЦП МВД України Надія Євгенівна Долгая.

Доповідь 4: «Психологічні аспекти Медико-соціального проекту: «ЗДОРОВИМ БУТИ МОДНО!»

9

Доповідач: Лікар-психолог Дружньої клініки до молоді Шевченківського району, м. Києва Галина Миколаївна Король.

Сутність Медико-соціального проекту: «ЗДОРОВИМ БУТИ МОДНО!»

Попередньо на конкурсній основі були відібрані 60 студентів, з яких 30 із зайвою масою тіла та 30 з нормальною. На засіданні гуртка студенти рандомізовано були поділені на групи.
На учасників проекту чекають:
⦁ повна лабораторна діагностика та обстеження;
⦁ консультація лікарів: гастроентеролога-дієтолога, ендокринолога, психолога;
⦁ призначення коригуючого лікування та безкоштовне надання лікарських препаратів європейської якості;
⦁ 3-х місячний курс індивідуально розробленого харчування від лікаря-гастроентеролога-дієтолога та студентів-дієтологів;
⦁ модифікація фізичної активності;
⦁ а головне, наприкінці проекту: оновлене тіло і подарунок найстараннішому учаснику!

Слідкуйте за анонсами подій! Гурток дієтології обов’язково продовжить свою роботу!

Керівник гуртка – доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри біомедицини Тетяна Михайлівна Фалалєєва.

Відповідальний секретар – студент 2 курсу Данило Хандріка

Завідувач кафедри біомедицини