Останні новини

Openday7 грудня 2018 року в ННЦ «Інститут біології та медицини» пройшов перший в цьому навчальному році День відкритих дверей.

Як завжди, Інститут радо зустрів майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків: вони відвідали кафедри нашого Інституту, ознайомилися із напрямками їхньої педагогічної та наукової діяльності та безпосередньо поспілкувалися із викладачами. Співробітники Інституту відповіли на численні запитання наших гостей, які свідчать про зростання інтересу як до можливості навчання в ННЦ «Інститут біології та медицини», так і до біології та медицини у цілому.

По закінченні всі бажаючі зустрілися з представниками адміністрації Інституту - заступниками директора з науково-педагогічної роботи Т.А. Компанцем та О.І. Харченко. Під час зустрічі були обговорені загальні питання щодо навчання в нашому Інституті, перспектив працевлаштування випускників, побуту студентів. Наші гості ознайомилися зі структурою, навчальними програмами, науково-педагогічною діяльністю та міжнародним співробітництвом Інституту. Т.А. Компанець наголосив, що фундаментальна підготовка майбутніх висококваліфікованих фахівців, що проводиться в ННЦ «Інститут біології та медицини», відповідає світовим вимогам. Навчальні програми дисциплін, що викладаються, спрямовані на глибоке засвоєння теоретичних знань, а сучасне обладнання дозволяє поглиблювати практичні здобутки.

Завідувач кафедри біохімії О.М Савчук та асистент кафедри екології та зоології О.О. Безсмертна детальніше ознайомили наших гостей із освітніми програмами, за якими здійснюється підготовка студентів у нашому Інституті. Завідувач кафедри фундаментальної медицини В.Г. Хоперія розповіла нашим гостям про медичний напрям освітньої діяльності Інституту та перспективи його розвитку.

Ми переконані, що Дні відкритих дверей
сприяють професійній орієнтації школярів
і допоможуть юним та допитливим зробити правильний вибір

Фотозвіт