Останні новини

Вручення дипломів переможцям4 грудня 2018 року в ННЦ «Інститут біології та медицини» відбулося урочисте вручення дипломів нашим студентам-переможцям.

Дипломи були вручені переможцям І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей та І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з напрямів / спеціальностей / навчальних дисциплін «Лісове і садово-паркове господарство», «Біологія», «Екологія», «Медична біологія», «Анатомія людини».

Завідувач кафедри мікробіології та імунології Л.М. Сківка, завідувач кафедри біофізики та медичної інформатики О.В. Жолос, завідувач кафедри екології та зоології Д.В. Лукашов, завідувач кафедри фундаментальної медицини В.Г. Хоперія та завідувач кафедри біології рослин Н.Ю. Таран тепло привітали переможців та побажали їм натхнення, наполегливості, удачі, успіхів у навчання й оволодінні своєю професією та вдалого кар’єрного старту.

Дипломи переможцям І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт вручив заступник голови оргкомітету, голова Ради молодих вчених ННЦ «Інститут біології та медицини», асистент кафедри біології рослин О.Є. Смірнов.

Дипломи переможцям І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади вручили:

Спеціальність «Біологія» - заступник директора ННЦ «Інститут біології та медицини» Л.В. Сокур та заступник директора ННЦ «Інститут біології та медицини», асистент кафедри цитології, гістології та репродуктивної медицини, заступник голови оргкомітету В.Є. Калиновський;
Спеціальність «Екологія» - завідувач кафедри екології та зоології, голова журі Д.В. Лукашов та професор кафедри екології та зоології, заступник голови журі В.П. Ганзюра;
Навчальні дисципліни «Медична біологія», «Анатомія людини» - завідувач кафедри фундаментальної медицини, голова журі В.Г. Хоперія та асистент кафедри фундаментальної медицини, заступник голови оргкомітету О.В. Линчак;
Напрям «Лісове і садово-паркове господарство» - завідувач кафедри біології рослин, голова журі Н.Ю. Таран та доцент кафедри біології рослин, заступник голови оргкомітету О.І. Косик.

Вітаємо всіх переможців!!!
Бажаємо успіхів всім учасникам!!!
Ви ще раз довели,
що майбутнє нашої Біології та Медицини – в надійних руках!!!

Фотозвіт

Заступник директора
ННЦ «Інститут біології та медицини»
Н.В. Скрипник