Vseukr stud olimp kvadrat

Підведено підсумки І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади, що з успіхом пройшла в ННЦ «Інститут біології та медицини» 19 та 21 листопада 2018 року.

В цьому навчальному році Олімпіада вперше проводилась за 6-ма напрямками: напрямом «Лісове і паркове господарство», спеціальностями «Біологія», «Екологія» (загальна) та «Екологія» (спеціальна), та навчальними дисциплінами «Медична біологія» та «Анатомія Людини».
Локальний оргкомітет та члени журі попрацювали злагоджено та високопрофесійно, що забезпечило проведення Олімпіади на високому організаційному та науково-методичному рівні.
Висока активність студенів (кількість учасників Олімпіади перевищила 100), рівень знань, що вони продемонстрували, беззаперечно свідчать про те, що майбутнє біології та медицини - у надійних руках!

Традиційно успішними були виступи студентів за олімпіадними програмами спеціальностей «Біологія» та Екологія».

Вдалою виявилася перша спроба пера напряму «Лісове і паркове господарство». Проведена Олімпіада показала, що кількість прихильників спеціальності «Садово-паркове господарство» (в рамках якої проводилась Олімпіада) зростає.

Вперше в історії Київського національного університету імені Тараса Шевченка була проведена студентська Олімпіада медичного спрямування. І хоча медичний напрям освітньої діяльності нашого Інституту й знаходиться у ювенільному періоді свого онтогенезу, його розбудова набирає обертів. Ще одним доказом цього стала активна участь наших студентів у Олімпіаді з медичних навчальних дисциплін.

Вітаємо переможців!
Бажаємо успіхів всім учасникам!

Результати:

«Лісове і паркове господарство»
«Біологія»
«Екологія»
«Медична біологія» та «Анатомія Людини»

Склад оргкомітету та журі

Голова оргкомітету,