UBFT

З 29 по 31 жовтня 2018 р. в ННЦ “Інститут біології та медицини”, Інституті післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Інституті фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України проходив тематичний VII з’їзд УБФТ.

UBFT

VII з‘їзд УБФТ був приурочений до ювілейних дат всесвітньо відомих українських вчених-біофізиків: 100-річчю з дня народження академіка П.Г. Богача (1918-1981) і 90-річчю з дня народження академіка М.Ф. Шуби (1928-2007), а також IV Міжнародна школа з біомедичних досліджень “Клітинні функції у нормі та патології” для студентів, аспірантів і молодих вчених.

Програма з’їзду УБФТ включала наукову сесію до 100-річчя від дня народження академіка П.Г. Богача (7 доповідей), 28 пленарних і усних доповідей, постерні сесії.

Програма Школи включала 15 лекцій, майстер-класи і практичні заняття, а також постерну сесію, під час якої учасники Школи мали можливість представити результати своїх досліджень і позмагатися за нагороди та сертифікати від The Physiological Society (Великобританія) за три кращі постерні доповіді.

Ці наукові і освітні заходи були організовані колективом кафедри біофізики та медичної інформатики у співпраці із науковцями Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України.

Учасники VII з’їзду УБФТ мали також нагоду взяти участь у Третіх наукових читаннях з актуальних проблем фізіології та біофізики гладеньких м'язів, що були присвячені 90-річчю від дня народження академіка М.Ф. Шуби.

Фотозвіт

Завідувач кафедри