Останні новини

119 жовтня 2018 року відбулося чергове засідання Студентського наукового гуртка дієтології кафедри біомедицини! Тема гуртка: «Анорексія: причини, ознаки, симптоми і лікування»

У засіданні взяли участь студенти медики та біологи Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка. На жаль, Президент Української Печінкової Фундації (ULF), СЕО Global Longevity Institute, завідуюча гастроентерологічним відділенням медичної компанії Ilaya, член Американської (AASLD), Європейської (EASL) та Української асоціації по вивченню захворювань печінки, асистент кафедри пропедевтики внутрішньої медицини № 2 Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, член комітету по освіті  в спеціальній групі по вивченню фіброзу печінки AASLD, кандидат медичних наук Манжалій Еліна Георгіївна, не змогла взяти участь в роботі гуртка з темою: «Жирова хвороба печінки - епідемія 21 сторіччя!» Її доповідь була перенесена на наступний раз.
Студентка 2 курсу освітньої програми «Дієтологія» Ревун Марія   виступила з доповіддю  «Анорексія: причини, ознаки, симптоми і лікування». Було переглянуто науково-популярний фільм «Анорексія»,  в якому були розглянуті реальні історії життя хворих на анорексію. Після завершення лекції та перегляду фільму відбулося їх обговорення, так як ця тематика  викликала значний інтерес у слухачів.

Засідання провела керівник гуртка – доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри біомедицини Тетяна Михайлівна Фалалєєва.
Відповідальний секретар – студент 2 курсу Данило Хандріка.

Слідкуйте за анонсами подій! Гурток дієтології обов’язково продовжить свою роботу!

Завідувач кафедри біомедицини
доктор біологічних наук, професор,