9 logo

4 жовтня 2018 року студенти 4 курсу, що навчаються в ННЦ «Інститут біології та медицини» на освітніх програмах «Лабораторна діагностика» та «Біотехнологія», разом із професором кафедри біомедицини Л.В.Гарманчук та доцентом кафедри фундаментальної медицини П.Г.Яковлевим  відвідали Кріобанк Інституту клітинної терапії.

Під час зустрічі директор Кріобанку Г.С.Лобинцева та заступник директора В.А.Шаблій розповіли нашим студентам про сучасні тенденції в галузі фундаментальних та прикладних досліджень клітинних препаратів.

За змістовною та цікавою розповіддю та дискусією зі студентами та викладачами час минув непомітно. В.А. Шаблій, закінчивши у свій час кафедру біохімії біологічного факультету Київського національного університету імена Тараса Шевченка, наголосив студентам, що без глибоких фундаментальних знань з різних галузей природничих наук, знання іноземних мов та досконалих практичних навичок успіху як в біології теоретичній, так і практичній досягти неможливо.

Задоволені відвідинами студенти та викладачі подякували керівництву та співробітникам Кріобанку за надану можливість ознайомитись із новітніми напрямками біомедичних досліджень та висловили сподівання на майбутні зустрічі як в їхніх лабораторіях, так і в стінах ННЦ «Інститут біології та медицини».

Ми глибоко переконані, що такі заходи сприяють зміцненню зв’язків між нашим освітнім закладом, що надає студентам можливість отримати ґрунтовну фундаментальну підготовку, та установою, що працює на передових рубежах сучасної науки і де наші найкращі випускники на практиці можуть реалізувати свої дерзновенні професійні плани.

E-mail: decanat_bf@univ.kiev.ua