НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

foto logo

29 вересня 2018 року Головний корпус Університету гостинно відкрив двері представникам всіх інститутів, факультетів, коледжів, органів студентського самоврядування, провідним українським видавництвам, творчим колективам та численним гостям – майбутнім абітурієнтам, перед якими стоїть непросте завдання вибору майбутньої професії.

Свято відкривав ректор Л.В. Губерський. Високий професіоналізм та відданість своїй справі науково-педагогічних працівників Університету, могутній історичний спадок, стрімкий прогресивний розвиток та визнання на міжнародному рівні є запорукою того, що успішне майбутнє талановитої молоді дійсно починається тут, у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, наголосив він. Л.В. Губерський побажав організаторам заходу плідної роботи, а майбутнім абітурієнтам яскравих, незабутніх вражень та корисної інформації, що дозволить їм зробити правильний вибір.

Викладачі та студенти нашого Інституту активно долучилися до проведення цього заходу. Особливості вступної компанії 2019 та навчання за різними освітніми програмами, перспективи працевлаштування у провідних компаніях України та світу, спілкування з викладачами та студентами, «Знайомі незнайомці» - екскурсія до Зоологічного музею, «Виділення ДНК – це легко! Спробуй!» - демонстрація експерименту за участю студентів та залученням усіх зацікавлених – представлена нашим Інститутом програма була насиченою, різноманітною, яскравою, цікавою і, як показали розмови із нашими гостями, корисною для них. Творча ініціатива, ентузіазм, високий професіоналізм та закоханість у свою справу дозволили злагодженій команді ННЦ гідно представити наш Інститут.

Креативні майданчики університетських підрозділів, цікаві демонстрації та презентації, виступи творчих колективів - організатори заходу доклали багато зусиль для створення неповторної атмосфери загальноуніверситетського свята. І свято вдалося!

Фотозвіт

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: decanat_bf@univ.kiev.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Посилання на інші ресурси

Енциклопедія університету
Рада Молодих Вчених
Наші фотогалереї на GoogleDisk

 

Ми у соцмережах

loader
comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com
comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com
comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com
comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com