Foto logo

28 вересня 2018 року за ініціативи кафедри біомедицини Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка розпочав свою роботу Студентський науковий гурток дієтології.

У засіданні взяли участь студенти медики та біологи нашого Інституту. Доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри біомедицини Т.М Фалалєєва розповіла присутнім про організацію харчування школярів та студентів як один із принципів виховання дбайливого ставлення до свого здоров’я.

Численні запитання присутніх показали не лише інтерес до конкретної теми розмови, але й до дієтології як сучасного наукового напрямку у цілому. А дружня та творча атмосфера зустрічі дають підстави вважати, що гурток зібрав однодумців, людей зацікавлених, не байдужих. Це надихає організаторів гуртка на подальший його розвиток, на розширення тематичного спектру зустрічей та дискусій.

Слідкуйте за анонсами подій! Гурток дієтології обов’язково продовжить свою роботу!

E-mail: decanat_bf@univ.kiev.ua