foto logo

19 вересня 2018 року Київський національний університет імені Тараса Шевченка відзначив День Університету - своє 184-річчя.

До святкування знаменної дати долучилися й першокурсники спеціальності «Медицина» ННЦ «Інститут біології та медицини» - студенти із Ірану на чолі із своїм викладачем, асистентом кафедри фундаментальної медицини М.П. Бондаренко.

У холі Головного корпусу Університету всіх учасників свята очікувала театралізована інсталяція, підготовлена Молодіжним центром культурно-естетичного виховання. Талановитим студентам - акторам вдалося перенести глядачів у далекий 1834 рік.

Після інсталяції відбувся концерт у Мистецькому салоні, на якому виступили народна хорова капела «Дніпро», тріо духових інструментів у складі студентів КІМ ім. Р. Глієра, солісти Київського академічного театру українського фольклору «Берегиня» Олексій Коломоєць та Євген Жарінов та інші. Університетську родину привітала зі святом також народна артистка України Ольга Чубарева.

1  2  3

Родзинкою свята для наших студентів - медиків стала можливість сфотографуватися з ректором Університету Л.В. Губерським, за ініціативи якого в Університеті було відновлено медичний напрям освітньої діяльності. Це у першу чергу саме йому наші студенти – майбутні медики – мають завдячувати можливістю отримати медичну освіту в одному з найславетніших університетів України.

Щиро вітаємо всю університетську родину зі святом!
Нехай кожен день приносить радість нових відкриттів
та задоволення від професійних досягнень!!!

E-mail: decanat_bf@univ.kiev.ua