Foto logo

11 вересня 2018 року за ініціативи кафедри біомедицини в ННЦ «Інститут біології та медицини» відбулася вереснева методична студія «Формування здоров’язбережувальної компетентності учнів відповідно до вимог Закону України «Про освіту». «Нова українська школа».

Фундаторами заходу виступили Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації, Районний науково-методичний центр та ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Учасникам заходу - вчителям закладів освіти Голосіївського району міста Києва, що викладають навчальні дисципліни «Основи здоров’я» та Основи медичних знань» – була запропонована різнопланова та насичена програма. Методист районного науково-методичного центру С.М. Кучмагра ознайомила присутніх з підходами та принципами формування здоров’язбережувальних компетенцій учнів під час вивчення предметів «Основи здоров’я» та «Основи медичних знань», завідувач кафедри біомедицини нашого Інституту Т.М. Фалалєєва розповіла про організацією харчування дітей та підлітків шкільного віку як одного із принципів виховання дбайливого ставлення до свого здоров’я. Вчителі з цікавістю послухали розповідь заступника директора Т.А. Компанця про співпрацю нашого Інституту з закладами освіти Голосіївського району, підготовку учнівської молоді до вступу у ВНЗ та особливості навчання в ННЦ «Інституту біології та медицини». Вчитель спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури № 273 міста Києва С.О. Володіна виклала своє ставлення щодо формування в учнів мотивації дбайливого ставлення до свого життя.

Виступаючі відповіли на численні запитання, які свідчать про інтерес як до запропонованої тематики, так і до проведення подібних заходів в цілому. Зрозуміло, що наради та дискусії проблем не вирішують, проте правильно і вчасно поставлене питання та плідне його обговорення в колі зацікавлених та небайдужих співрозмовників – це важливий крок до успіху.

Ми переконані, що зустрічі із вчителями шкіл та обговорення актуальних питань, що турбують як середню так і вищу школу, стануть традиційними та послугуються молодому поколінню, яке свідомо обирає всій життєвий шлях.

E-mail: decanat_bf@univ.kiev.ua