Foto logo

7 вересня 2018 року в ННЦ «Інститут біології та медицини» відбулася урочиста посвята новобранців – студентів першого курсу, що за результатами непростих вступних випробувань вибороли право навчатися на освітній програмі «Медицина» (англійська мова викладання).

Велику лекційну аудиторію Інституту заповнили схвильовані, трошки розгублені проте задоволені студенти. Схвильовані й розгублені, бо вже встигли побачити, що Інститут зустрів їх не лише злагодженою та високопрофесійною роботою вимогливих викладачів, що гідно знаються на своїй справі, але й лабораторіями, оснащеними на рівні європейських стандартів та складними програмами підготовки з різних дисциплін. І задоволені, бо розуміють, що мають можливість отримати диплом найвищого ґатунку та підготовку, що забезпечить їм гідний кар’єрний старт.

З привітальними словами до студентства звернувся проректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка з наукової роботи В.В. Мартинюк. Він передав вітання від Ректора Л.В. Губерського, який ініціював відродження медицини в нашому Університеті, і за постійної підтримки якого її розбудова набирає обертів, та побажав бути гідними звання студена одного з найславетніших університетів України. Завідувач підготовчого відділення Г.О. Усатенко щиро привітала своїх вихованців і побажала їм успіху в оволодінні майбутньою професію. Заступник директора ННЦ «Інститут біології та медицини» В.Є. Калиновський передав присутнім вітання від директора Інституту Л.І. Остапченко та побажання успіху в навчанні та цікавих студентських років. Слова вітання від професорсько-викладацького складу прозвучали також від завідувача кафедри біофізики та медичної інформатики О.В. Жолоса та завідувача кафедри мікробіології та імунології Л.М. Сківки.

Все тихішими стають скептичні голоси – медицині в Університеті бути! Було б перебільшенням сказати, що її розбудова проходить легко. Але ми переконані, що вона буде успішною! І запорукою тому могутній науково-викладацький потенціал Інституту та постійна підтримка і допомога керівництва та особисто ректора Університету.

Фотозвіт

E-mail: decanat_bf@univ.kiev.ua