foto logo

30.08.2018 року відбулася урочиста посвята першокурсників ННЦ "Інститут біології та медицини".

Актову залу Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка заповнили радісні батьки, викладачі "Інституту біології та медицини", запрошені гості і, звісно, схвильовані студенти, що починають свій непростий шлях в освоєнні вершин обраної спеціальності: «Біологія», «Екологія», «Біотехнологія та біоінженерія», «Садово-паркове господарство», «Технології медичної діагностики та лікування» та «Медицина».

Викладачі Інституту із задоволенням побачили серед своїх першокурсників обличчя учасників Всеукраїнської біологічної школи «Від теорії до практики один крок», що проводиться в ННЦ «Інститут біології та медицини» за сприяння Міністерства освіти і науки України та підтримці благодійного фонду «Правий рубіж», Всеукраїнських турнірів юних біологів, учасників і переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології та екології, а також переможців Міжнародної олімпіади з біології Ладу Ісакову, Романа Трохимчука та Ірину Поплевічеву та Міжнародної олімпіади з екології Валентина Фречку.

З привітальними словами до першокурсників та їхніх батьків звернулися проректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка з наукової роботи Мартинюк В.С., директор ННЦ «Інститут біології та медицини» Остапченко Л.І., знаний випускник, заступник директора Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна НАНУ, академік НАН України Костерін С.О., завідувач кафедри екології та зоології Лукашов Д.В., завідувач кафедри мікробіології та імунології Сківка Л.М. Виступаючі привітали першокурсників зі вступом до одного з найславетніших університетів країни та побажали успішного старту та щасливої життєвої дороги.

Пісенні привітання від студентського активу Інституту додали урочистим зборам святкового настрою. І звісно, присутні не залишилися без жартів нашої команди КВН "Непохожие".

Шановні першокурсники!

Ми вітаємо вас зі вступом до нашого Університету!
Успіхів вам у навчанні та яскравих студентських вражень!
Мрійте і здійснюйте свої мрії!

Щасливої вам дороги!

Фотозвіт