Останні новини

newlogo with heart new 05.12.2017 Розподіл студентів 1-го курсу освітніх програм «Медицина» (мова навчання українська) та «Лабораторна діагностика» по групах:

newlogo with heart new 05.12.2017 Зважаючи на темпи поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, навчання в ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка у І-му семестрі 2020/2021 навчального року за всіма освітніми програмами, окрім програм «Медицина» (українська мова викладання) та «Медицина/Medicine» (англійська мова викладання), розпочнеться у змішаній формі: теоретична підготовка проводитиметься, переважно, із застосуванням дистанційних засобів навчання, а практична та лабораторна – у аудиторіях Інституту.

newlogo with heart new 05.12.2017 Згідно з розпорядженням дирекції ННЦ «Інститут біології та медицини» студенти 2 та 3 курсів ОП «Медицина» (мова навчання українська) з 14.09.2020 р. переходять на дистанційну форму навчання (орієнтовно до 28.09.2020 р.).

newlogo with heart new 05.12.2017 З метою оптимізації процесу організації навчального процесу на офіційному сайті ННЦ «Інститут біології та медицини» сформовано окрему сторінку «Дистанційне навчання»

newlogo with heart new 05.12.2017 Шановні студенти! Розпочала роботу «Гаряча лінія» ННЦ «Інститут біології та медицини»! У вас виникли питання, є необхідність отримати консультацію або пораду - пишіть на «Гарячу лінію»

Kafedra biologii roslyn LOGOВітаємо наших студентів Гвоздецьку Анастасію, Павленко Анну та Пишненко Анастасію (ОП «Ландшафтний дизайн та озеленення») і Терлецьку Дарину (ОП «Ландшафтний дизайн урбанізованого середовища»), які стали Лауреатами Першої Національної Премії з ландшафтної архітектури та садового дизайну!

Botanichniy sad embema28-30 серпня у Ботанічному саду ім. акад. О. В. Фоміна в рамках проведення Української Національної Премії з ландшафтної архітектури та садового дизайну /Ландшафтне літо -2020/ відбулася презентація виставкових садів та конкурсних проектів на тему «Рецепти щасливого міста». Вперше у конкурсі приймали участь студенти кафедри біології рослин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, що навчаються за спеціальністю Садово-паркове господарство (ОП Ландшафтний дизайн та озеленення).

newlogo with heart new 05.12.2017 Традиція святкувати перший день нового навчального року об’єднує всіх, хто прагне реалізувати свої плани у досягненні професійних знань та умінь. ННЦ «Інститут біології та медицини», як і весь Київський національний університет імені Тараса Шевченка, розпочинає свій навчальний рік за непростих умов.

newlogo with heart new 05.12.2017 У ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка у І-му семестрі 2020/2021 навчального року запроваджено змішану форму навчання: теоретична підготовка проводитиметься, переважно, із застосуванням дистанційних засобів навчання, а практична та лабораторна – у аудиторіях Інституту.

newlogo with heart new 05.12.2017 Результати фахового іспиту з ОП «Ландшафтний дизайн урбанізованого середовища» (дата складання - 28.08.2020)

newlogo with heart new 05.12.2017 Оголошення для студентів, що вступили на 2-й курс ОР «Бакалавр» та 1-й курс ОР «Магістр» заочного відділення

newlogo with heart new 05.12.2017 Результати вступного іспиту з іноземної мови ОП «Ландшафтний дизайн урбанізованого середовища»

newlogo with heart new 05.12.2017 Наказ ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка № 553-32 від 27.08.2020 р. «Про особливості організації освітнього процесу у 1 семестрі 2020/2021 навчального року»

newlogo with heart new 05.12.2017 Результати фахового іспиту з ОП «Біологія» та ОП «Екологічна безпека» (дата складання - 25.08.2020)

svichkaВельмишановні колеги, кафедра біології рослин з глибоким сумом сповіщає, що 20 серпня 2020 року, після тривалої хвороби, пішла з життя Русько Олена Олексіївна.

newlogo with heart new 05.12.2017 Результати фахового іспиту з ОП «Біологія» та ОП «Лабораторна діагностика» (дата складання - 19.08.2020)

svichkaННЦ «Інститут біології та медицини» з глибоким сумом сповіщає, що 19 серпня 2020 року після тривалої хвороби пішов у небуття Капустян Василь Васильович.

E-mail: decanat_bf@univ.kiev.ua