Останні новини

211.02.2020 р. студенти 2-го курсу кафедри біології рослин, які навчаються за спеціальністю «Садово-паркове господарство», відвідали Національний ботанічний сад їм. М.М. Гришка НАНУ

cyto gurt28.01.2020 відбулося чергове засідання цитологічного клубу «CELL CLUB». Темою засідання було «Профорієнтація студентів: Де працюють та чим займаються випускники кафедри цитології, гістології та репродуктивної медицини?»

Livistona australis

У Ботанічному саду ім. акад. О.В. Фоміна у великій субтропічній оранжереї вже сорок перший рік поспіль квітує пальма Лівістона південна (Livistona australis).

Botanichniy sad embemaУ Ботанічному саду ім. акад. О.В. Фоміна у другій декаді грудня зацвіла Калина боднантська (Viburnum×bodnantense =V. farreri×V. grandiflorum). Один з батьківських видів (V. grandiflorum), на батьківщині в Гімалаях цвіте з січня по березень. Тому немає нічого дивного, що ця калина, за даними фенологічних спостережень З. Бонюк, рясно цвіла в Ботанічному саду в січні 2010 р. та розпочала масове цвітіння в грудні 2019 р. Такому передчасному цвітінню взимку сприяють стійкі плюсові температури осінньо-зимових місяців.

11002

12 грудня 2019 року за підтримки групи компаній Publicis Groupe Ukraine відбувся Всеукраїнський молодіжний конкурс «Power of Young» (http://pyevent.com.ua).

Vseukr konkurs stud robit kvadrat

9 грудня 2019 року на засіданні вченої ради ННЦ «Інститут біології та медицини» відбулося урочисте вручення дипломів переможцям І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук зі спеціальностей «Біологія», «Екологія», «Біотехнологія та біоінженерія» та «Теоретична медицина».

129 листопада 2019 року відбулася міні-конференція: «ЕКСКЛЮЗИВНІ СЕКРЕТИ З РУБРИКИ «СПОРТ ТА ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ» в рамках засідання Студентського наукового гуртка ДІЄТОЛОГІЇ Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Openday 16032018 pic6 грудня 2019 року в  ННЦ «Інститут біології та медицини» відбувся перший в цьому навчальному році День відкритих дверей.

0

5 грудня в ННЦ «Інститут біології та медицини» відбулась лекція професора Лоика Амона (Loic Hamon) з університету Еврі, Франція (Evry, France) на тему «Фазове розділення білків і захворювання людини» («Protein Phase Separation and Human Diseases»).

Screenshot 88

30 листопада в ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулися Медичні воркшопи: «МЕДИЦИНА СТАЄ БЛИЖЧОЮ» для учнів 8-11 класів та їхніх батьків.

Vseukr konkurs stud robit kvadrat fill 100x100На виконання Наказу Міністерства освіти і науки України № 1271 “Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей у 2019/2020 навчальному році” на базі Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» 26 листопада відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з біології / екології / біотехнології, біоінженерії / теоретичної медицини.

15 листопада в ННЦ «Інститут біології та медицини» з лекцією на тему "Застосування молекулярної біології для інфекційних захворювань (виявлення бактерій, вірусів та вільноживучих амеб)" виступив відомий аргентинський біохімік та вірусолог Пабло Ґольдшмідт. Лекція організована за сприяння Посольства Аргентинської Республіки в Україні та підтримці Відділу міжнародного співробітництва Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Для подачі на додаткові бали за 1-й семестр 2019-2020 навчального року кандидат має зробити наступне:

Kafedra biofisiki LOGO12-15 листопада 2019 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (12 та 13 листопада 2019 р.) і Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки (14 та 15 листопада 2019 р.). відбувся черговий VIIІ з’їзд Українського біофізичного товариства. Серед головних його організаторів був колектив кафедри біофізики та медичної інформатики ННЦ «Інститут біології та медицини»

Botanichniy sad embemaУ 2019 році виповнюється 110 років Київському Зоопарку, який з 1909–1914 рр. було розміщено на території Ботанічному саду Київського університету (Ботанічний сад ім. акад. О.В. Фоміна)

Bogdanov8 листопада 2019 р. у Ботанічному саду ім. акад. О.В. Фоміна заслухали доповідь представника Національної Академії Аграрних Наук академіка В.А. Вергунова про наукову спадщину заслуженого професора Київського університету, ученого-аграрія із світовим ім'ям Сергія Михайловича Богданова (1859–1920). У відповідності з рішенням Парламенту України на державному рівні у 2019 р. відзначається 160-річчя від дня народження С.М. Богданова.

Департамент науки і освіти Студентського парламенту ННЦ «ІБМ» організовує курс лекцій «Step Abroad» з метою ознайомити студентів факультету з різноманітними програмами стажувань та магістратури закордном.

newlogo with heart new 05.12.2017 09 листопада - Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку, який був заснований в 2001 році на Генеральній асамблеї ЮНЕСКО в рамках зобов’язань, прийнятих в ході спільної Всесвітньої конференції ЮНЕСКО і Всесвітньої ради з науки, що відбулася в 1999 році в Будапешті

Botanichniy sad embemaУ Ботанічному саду ім. акад. О.В. Фоміна у ґрунтовій експозиції «Сукулентні рослини Американського континенту» зацвів 30-річний екземпляр Furcraea selloa

Botanichniy sad embema26 жовтня 2019 р. команда Координатора проектів ОБСЄ висаджувала дерева у Ботанічному саду ім. акад. О.В. Фоміна

E-mail: decanat_bf@univ.kiev.ua