Останні новини

44 вересня 2019 р. в Дипломатичній академії імені Геннадія Удовенка відбулася нарада щодо підготовки до Оціночної місії МС НАТО в Україну.

127 серпня 2019 р. в Укрінформ на Богдана Хмельницького 8/16 відбулося урочисте підбиття підсумків Всеукраїнського конкурсу журналістів на кращу роботу про НАТО та державну політику у сфері євроатлантичної інтеграції (теле- радіо та інші ЗМІ).

030.08.2019 року відбулася урочиста посвята першокурсників ННЦ "Інститут біології та медицини".

Foto 1Обрати фах і стати професіоналом, займатися улюбленою справою поталанило куратору колекції папоротеподібних та голонасінних рослин захищеного ґрунту Ботанічному саду ім. акад. О.В. Фоміна Гордзієвській Ларисі Павлівні, яка у серпні 2019 р. відзначила свій 50-річний ювілей трудової діяльності.

Bioshkola LOGO16 - 23 серпня 2019 року у Навчально-науковому центрі «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка за сприяння Міністерства освіти і науки України та підтримці благодійного фонду «Правий рубіж» пройшла чергова, ІХ літня Всеукраїнська біологічна школа для обдарованих учнів «Від теорії до практики один крок».

Dilyanka Pinetum7 липня 2019 року співробітники ботанічного саду ім. акад. О.В. Фоміна приймали представників Литовського дендрологічного товариства (SLD). Це незалежна науково-громадська організація, яка знаходиться в Каунасі, у Ботанічному саду Університету Вітаутаса Магнуса (VMU), обʹєднує дендрологів-професіоналів, діяльність яких зосереджена на вирішенні актуальних дендрологічних питань у Литві.

CRW 1У липні 2019 року сповнюється 50 років трудової діяльності у Ботанічному саду ім. акад. О.В. Фоміна Київського національного університету імені Тараса Шевченка відомого ученого-ботаніка, доктора біологічних наук, професора, Заслуженого діяча науки і техніки України, знаного фахівця з вивчення рослин роду Cotoneaster Medik. (Rosaceae), Ганни Терентіївни Гревцової.

010-11 червня 2019 року ННЦ «Інститут біології та медицини» в рамках програми Еразмус+ відвідали співробітники лабораторії кафедри наук про життя і здоров'я медичного факультету Університету Нікосії (Кіпр) Ms. Vasiliki Charalambous та Ms. Johana Rodosthenous.

010 червня 2019 р. в ННЦ «Інститут біології та медицини» з лекцією на тему «Функція шлунково-кишкового тракту за умов експериментального цукрового діабету» виступив завідувач кафедри фармакології і декан факультету фармації Анатолійського університету (Anadolu University, м. Ескішіхір, Туреччина) професор Юсуф Озтюрк.

logoЦього року вперше група студентів з університету штату Джорджія, Атланта, США (Georgia State University) прибула до Києва, щоб прослухати курс лекцій і виконати власні наукові дослідження у рамках програми «Study abroad Dynamical Neuroscience in Ukraine» на базі Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України

IMG 274430 травня Ботанічний сад ім. акад. О.В. Фоміна Київського національного університету імені Тараса Шевченка гостинно приймав викладачів польських коледжів та навчальних закладів, що готують фахівців з ландшафтного дизайну та садівництва.

0

Система ліцензійних інтегрованих іспитів є комплексом засобів стандартизованої діагностики рівня професійної компетентності, що є складовою частиною державної атестації студентів, які навчаються за спеціальностями напрямів підготовки «Медицина» і «Фармація», та лікарів (провізорів), які проходять первинну спеціалізацію (інтернатуру), у вищих закладах освіти незалежно від їхнього підпорядкування.

master004 червня 2019 року в гостинній актовій залі Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулися урочистості з нагоди випуску магістрів денної форми навчання ННЦ «Інститут біології та медицини».

E-mail: decanat_bf@univ.kiev.ua