Останні новини

129 листопада 2019 року відбулася міні-конференція: «ЕКСКЛЮЗИВНІ СЕКРЕТИ З РУБРИКИ «СПОРТ ТА ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ» в рамках засідання Студентського наукового гуртка ДІЄТОЛОГІЇ Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Openday 16032018 pic6 грудня 2019 року в  ННЦ «Інститут біології та медицини» відбувся перший в цьому навчальному році День відкритих дверей.

0

5 грудня в ННЦ «Інститут біології та медицини» відбулась лекція професора Лоика Амона (Loic Hamon) з університету Еврі, Франція (Evry, France) на тему «Фазове розділення білків і захворювання людини» («Protein Phase Separation and Human Diseases»).

Screenshot 88

30 листопада в ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулися Медичні воркшопи: «МЕДИЦИНА СТАЄ БЛИЖЧОЮ» для учнів 8-11 класів та їхніх батьків.

Vseukr konkurs stud robit kvadrat fill 100x100На виконання Наказу Міністерства освіти і науки України № 1271 “Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей у 2019/2020 навчальному році” на базі Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» 26 листопада відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з біології / екології / біотехнології, біоінженерії / теоретичної медицини.

15 листопада в ННЦ «Інститут біології та медицини» з лекцією на тему "Застосування молекулярної біології для інфекційних захворювань (виявлення бактерій, вірусів та вільноживучих амеб)" виступив відомий аргентинський біохімік та вірусолог Пабло Ґольдшмідт. Лекція організована за сприяння Посольства Аргентинської Республіки в Україні та підтримці Відділу міжнародного співробітництва Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Для подачі на додаткові бали за 1-й семестр 2019-2020 навчального року кандидат має зробити наступне:

Kafedra biofisiki LOGO12-15 листопада 2019 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (12 та 13 листопада 2019 р.) і Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки (14 та 15 листопада 2019 р.). відбувся черговий VIIІ з’їзд Українського біофізичного товариства. Серед головних його організаторів був колектив кафедри біофізики та медичної інформатики ННЦ «Інститут біології та медицини»

Botanichniy sad embemaУ 2019 році виповнюється 110 років Київському Зоопарку, який з 1909–1914 рр. було розміщено на території Ботанічному саду Київського університету (Ботанічний сад ім. акад. О.В. Фоміна)

Bogdanov8 листопада 2019 р. у Ботанічному саду ім. акад. О.В. Фоміна заслухали доповідь представника Національної Академії Аграрних Наук академіка В.А. Вергунова про наукову спадщину заслуженого професора Київського університету, ученого-аграрія із світовим ім'ям Сергія Михайловича Богданова (1859–1920). У відповідності з рішенням Парламенту України на державному рівні у 2019 р. відзначається 160-річчя від дня народження С.М. Богданова.

Департамент науки і освіти Студентського парламенту ННЦ «ІБМ» організовує курс лекцій «Step Abroad» з метою ознайомити студентів факультету з різноманітними програмами стажувань та магістратури закордном.

newlogo with heart new 05.12.2017 09 листопада - Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку, який був заснований в 2001 році на Генеральній асамблеї ЮНЕСКО в рамках зобов’язань, прийнятих в ході спільної Всесвітньої конференції ЮНЕСКО і Всесвітньої ради з науки, що відбулася в 1999 році в Будапешті

Botanichniy sad embemaУ Ботанічному саду ім. акад. О.В. Фоміна у ґрунтовій експозиції «Сукулентні рослини Американського континенту» зацвів 30-річний екземпляр Furcraea selloa

Botanichniy sad embema26 жовтня 2019 р. команда Координатора проектів ОБСЄ висаджувала дерева у Ботанічному саду ім. акад. О.В. Фоміна

125 жовтня 2019 року відбулося засідання Студентського наукового гуртка ДІЄТОЛОГІЇ Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка, присвячене завершенню Медико-соціального проекту: «ЗДОРОВИМ БУТИ МОДНО!»

logo2In October 2019, the winners of the «Best educational anatomical video» competition were announced at a concert the day of the NSC «Institute of Biology and Medicine»

logo2В жовтні 2019 року на концерті святкування дня ННЦ «Інститут біології та медицини» було оголошено переможців конкурсу «Краще навчальне відео з анатомії»

Botanichniy sad embemaЗ 4 по 8 жовтня 2019 р. у м. Києві відбулася низка заходів, зокрема відкрита демонстрація створення квіткових композицій у Колонній залі КМДА за участі професора школи Ікенобо Фурукави Хіротаки.

Logo biomed19 жовтня 2019 року Головний корпус Університету гостинно відкрив двері представникам всіх інститутів, факультетів, коледжів, органів студентського самоврядування та численним гостям – майбутнім абітурієнтам, перед якими стоїть непросте завдання вибору майбутньої професії, та їхнім батькам, для яких наступний рік обіцяє бути особливо хвилюючим.

Logo biomed15-17 жовтня 2019 року в рамках BiomedTalks-2019 відбувалась V щорічна Міжнародна Школа з біомедичних наук для студентів «CELL FUNCTION IN HEALTH AND DISEASE». За сприяння Українського біофізичного товариства та представництва The Physiological Society в КНУ, колектив кафедри біофізики та медичної інформатики ННЦ «Інститут біології та медицини» створив хорошу нагоду послухати про трендові дослідження та інноваційні технології та поспілкуватися зі спікерами.

E-mail: decanat_bf@univ.kiev.ua