Останні новини

svichkaКафедра вірусології з глибоким сумом сповіщає, що 26 листопада 2020 року на 83-му році пішов з життя професор, доктор біологічних наук, академік НААНУ, АН ВШУ, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки Бойко Анатолій Леонідович.

Kafedra biologii roslyn LOGOКолектив кафедри біології рослин ННЦ «Інститут біології та медицини» вітає професора Костікова Ігоря Юрійовича з Днем народження!

gerb knuВ Університеті продовжено навчання з використанням дистанційних технологій до 31 грудня 2020 року.

Botanichniy sad embema2 жовтня у Ботанічному саду ім. акад. О.В. Фоміна з нагоди 150-річчя Махатми Ганді Посольство Республіки Індії в Києві у співпраці з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка відкрили бронзовий пам’ятник Махатми Ганді — великому гуманісту ХХ століття, політичному діячу і духовному лідеру Індії.

Botanichniy sad embema1 жовтня в Україні відзначається національний «День ветерана України». У цей День у Ботанічному саду ім. акад. О.В. Фоміна за ініціативи адміністрації та Ради ветеранів Київського національного університету імені Тараса Шевченка та з метою формування історичної пам’яті, примноження університетських традицій, шанобливого ставлення і почуття поваги до людей похилого віку, кожного року зустрічаються ветерани Університету.

Den veteranaШановні Ветерани! Щиро вітаємо Вас з теплим і сердечним святом - Днем ветерана України!

newlogo with heart new 05.12.2017 23-25 вересня 2020 року у виставковому центрі АССО Intertational відбувся Міжнародний конгрес з Лабораторної медицини, присвячений пам’яті Президента Всеукраїнської Асоціації Клінічної Хімії та Лабораторної Медицини, завідувача кафедри клінічної лабораторної діагностики НМАПО ім. П.Л. Шупика, професора Ганни Геннадіївни Луньової.

newlogo with heart new 05.12.2017 Зі зниженням рівня епідеміологічної небезпеки у м. Києві до «жовтого», ННЦ «Інститут біології та медицини», із дотриманням протиепідемічних заходів, затверджених постановою головного державного санітарного лікаря України № 50 від 22 серпня 2020 р., розпочинає/продовжує проведення лабораторних занять для студентів у аудиторіях Інституту.

newlogo with heart new 05.12.2017 Згідно з розпорядженням дирекції ННЦ «Інститут біології та медицини» з 28 вересня 2020 р. навчання буде проходити у змішаній формі: проведення практичних та лабораторних занять буде відбуватися аудиторно із дотриманням необхідних карантинних норм, а проведення лекційних та семінарських занять буде проходити дистанційно в окремі дні.

newlogo with heart new 05.12.2017 Розподіл студентів 1-го курсу освітніх програм «Медицина» (мова навчання українська) та «Лабораторна діагностика» по групах:

newlogo with heart new 05.12.2017 Зважаючи на темпи поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, навчання в ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка у І-му семестрі 2020/2021 навчального року за всіма освітніми програмами, окрім програм «Медицина» (українська мова викладання) та «Медицина/Medicine» (англійська мова викладання), розпочнеться у змішаній формі: теоретична підготовка проводитиметься, переважно, із застосуванням дистанційних засобів навчання, а практична та лабораторна – у аудиторіях Інституту.

newlogo with heart new 05.12.2017 Згідно з розпорядженням дирекції ННЦ «Інститут біології та медицини» студенти 2 та 3 курсів ОП «Медицина» (мова навчання українська) з 14.09.2020 р. переходять на дистанційну форму навчання (орієнтовно до 28.09.2020 р.).

newlogo with heart new 05.12.2017 З метою оптимізації процесу організації навчального процесу на офіційному сайті ННЦ «Інститут біології та медицини» сформовано окрему сторінку «Дистанційне навчання»

newlogo with heart new 05.12.2017 Шановні студенти! Розпочала роботу «Гаряча лінія» ННЦ «Інститут біології та медицини»! У вас виникли питання, є необхідність отримати консультацію або пораду - пишіть на «Гарячу лінію»

Kafedra biologii roslyn LOGOВітаємо наших студентів Гвоздецьку Анастасію, Павленко Анну та Пишненко Анастасію (ОП «Ландшафтний дизайн та озеленення») і Терлецьку Дарину (ОП «Ландшафтний дизайн урбанізованого середовища»), які стали Лауреатами Першої Національної Премії з ландшафтної архітектури та садового дизайну!

Botanichniy sad embema28-30 серпня у Ботанічному саду ім. акад. О. В. Фоміна в рамках проведення Української Національної Премії з ландшафтної архітектури та садового дизайну /Ландшафтне літо -2020/ відбулася презентація виставкових садів та конкурсних проектів на тему «Рецепти щасливого міста». Вперше у конкурсі приймали участь студенти кафедри біології рослин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, що навчаються за спеціальністю Садово-паркове господарство (ОП Ландшафтний дизайн та озеленення).

E-mail: decanat_bf@univ.kiev.ua