НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

Olimpiada KNU rezultaty dystanciynogo turu v2В ННЦ «Інститут біології та медицини» закінчився дистанційний (заочний) тур Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з біології для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти у 2017-2018 навчальному році.

logo

16 березня 2018 року в ННЦ «Інститут біології та медицини» пройшов черговий День відкритих дверей.
Майбутні абітурієнти та їхні батьки зустрілися з адміністрацією ННЦ «Інститут біології та медицини» - заступниками директора з науково-педагогічної роботи Компанцем Т.А. та Скрипник Н.В.

DSC 0095

28 лютого 2018 року заступники директора з науково-педагогічної роботи Кириченко С.С.,Харченко О.І., Скрипник Н.В. та в.о. завідувача кафедри фундаментальної медицини Хоперія В.Г. зустрілися із студентами Підготовчого відділення для навчання іноземних громадян.

DSC 988816 лютого 2018 року представники адміністрації ННЦ «Інститут біології та медицини» з метою проведення профорієнтаційної роботи відвідали Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка за запрошенням його керівництва.

logo Міністерство освіти і науки України, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді за підтримки Київського національного університету імені Тараса Шевченка у м. Києві з 6 по 9 лютого 2018 року провели Всеукраїнський науково-технічний конкурс Intel-Еко Україна 2018 – національний етап Міжнародного конкурсу Intel ISEF 2018.

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: decanat_bf@univ.kiev.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader
comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com
comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com
comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com
comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com