Останні новини

DSC 2989 logo17 травня 2018 року відбулась конференція трудового колективу Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

DSC 3109 logo17 травня 2018 рокувесь світ святкує День вишиванки, свято, присвячене українській національній культурі і традиціям.

DSC 2914На засіданні Вченої ради ННЦ «Інститут біології та медицини» були відзначені наукові здобутки студентів та під гучні оплески присутніх вручені відповідні нагороди.

IMG 9785 titulТрадиційно у святкові весняні дні 3 поверх навчального корпусу ННЦ "Інститут біології та медицини" гостинно приймав Великодній благодійний ярмарок, під час якого  цьогоріч ми всім колективом Інституту виразили свою моральну підтримку та зібрали для лікування нашої студентки, Погребної Аліни, 11513 грн!

Olimpiada KNU

За результатами І дистанційного (заочного) туру Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з біології для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти у 2017-2018 навчальному році до участі у ІІ очному турі були запрошені учасники, які набрали не менше 75% від максимально можливої кількості балів у першому (дистанційному) турі.

11Нещодавно у Disco Radio Hall пройшла подія, що змусила багатьох затамувати подих та задатися питанням: "Хто ж з цих неймовірних хлопців стане Містером Інституту біології та медицини 2018 року?".

Shevch vesna 2018 dataЗ 24 по 27 квітня в стінах ННЦ «Інститут біології та медицини» відбулася XVI Міжнародна наукова конференція «Шевченківська весна: досягнення біологічної науки / BioScience Advances». Для участі у конференції зареєструвалось 202 учасника з 5 країн світу – Білорусії, Молдови, Польщі, Ірану та України.

Olimpiada KNU rezultaty dystanciynogo turu v2

29 квітня 2018 року в ННЦ «Інститут біології та медицини» пройшов очний тур Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з біології для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

DSC0934321 квітня 2018 року, в рамках проведення акції з благоустрою «Чисте місто» в парковій частині Ботанічного саду працівники корпорації ДТЕК та співробітники саду спільно провели весняну толоку.

AAA 4433

21 квітня 2018 року в ННЦ «Інститут біології та медицини» пройшов останній в цьому році День відкритих дверей.

DSC 2677

27 квітня 2018 року, на запрошення дирекції ННЦ «Інститут біології та медицини» та кафедри біомедицини, наш Інститут відвідала професор University of Granada (Spain) Lourdes Díaz Rodríguez. По закінченню офіційних зустрічей професор Lourdes Díaz Rodríguez прочитала лекцію «Використання інформаційних та комп'ютерних технологій в догляді за хворими» для студентів, що навчаються за освітніми програмами «Лабораторна діагностика» та «Дієтологія».

WWF logo wide

Студенти та співробітники ННЦ "Інститут біології та медицини" взяли участь у щорічному обліку сірого журавля в Україні. Організатором акції став Всесвітній фонд дикої природи та НПП "Пирятинський". Бажаєш стати волонтером WWF? - див. http://wwf.panda.org/uk

2025 logo

14 квітня 2018 року відбувся Загальноуніверситетський день відкритих дверей - «КНУ - EXPO 2018».

1

6 квітня 2018 р. після зустрічі з адміністрацією нашого Інституту відбулася лекція професора Людовіко Абенаволі з Університету «Magna Graecia» Катандзаро (Італия), організована за ініціативи кафедри Біомедицини для викладачів, науковців, лікарів та студентів.

Olimpiada KNU rezultaty dystanciynogo turu v2В ННЦ «Інститут біології та медицини» закінчився дистанційний (заочний) тур Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з біології для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти у 2017-2018 навчальному році.

logo

16 березня 2018 року в ННЦ «Інститут біології та медицини» пройшов черговий День відкритих дверей.
Майбутні абітурієнти та їхні батьки зустрілися з адміністрацією ННЦ «Інститут біології та медицини» - заступниками директора з науково-педагогічної роботи Компанцем Т.А. та Скрипник Н.В.

DSC 0095

28 лютого 2018 року заступники директора з науково-педагогічної роботи Кириченко С.С.,Харченко О.І., Скрипник Н.В. та в.о. завідувача кафедри фундаментальної медицини Хоперія В.Г. зустрілися із студентами Підготовчого відділення для навчання іноземних громадян.

DSC 988816 лютого 2018 року представники адміністрації ННЦ «Інститут біології та медицини» з метою проведення профорієнтаційної роботи відвідали Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка за запрошенням його керівництва.

logo Міністерство освіти і науки України, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді за підтримки Київського національного університету імені Тараса Шевченка у м. Києві з 6 по 9 лютого 2018 року провели Всеукраїнський науково-технічний конкурс Intel-Еко Україна 2018 – національний етап Міжнародного конкурсу Intel ISEF 2018.

E-mail: decanat_bf@univ.kiev.ua