3

29 вересня 2018 року під егідою римсько-католицької парафії смт Ставища Київської області науковці Ботанічного саду ім. акад. О.В. Фоміна прийняли участь в урочистостях щодо вшанування пам’яті (урочистому відзначенні 150-річчя по смерті) відомого українського вченого ботаніка і педагога Антонія Анджейовського.

9 logo

4 жовтня 2018 року студенти 4 курсу, що навчаються в ННЦ «Інститут біології та медицини» на освітніх програмах «Лабораторна діагностика» та «Біотехнологія», разом із професором кафедри біомедицини Л.В.Гарманчук та доцентом кафедри фундаментальної медицини П.Г.Яковлевим  відвідали Кріобанк Інституту клітинної терапії.

Den instituta 2018 logo2

03 жовтня 2018 року відбулися урочистості з нагоди Дня Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини».

foto logo

29 вересня 2018 року Головний корпус Університету гостинно відкрив двері представникам всіх інститутів, факультетів, коледжів, органів студентського самоврядування, провідним українським видавництвам, творчим колективам та численним гостям – майбутнім абітурієнтам, перед якими стоїть непросте завдання вибору майбутньої професії.

Foto logo

28 вересня 2018 року за ініціативи кафедри біомедицини Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка розпочав свою роботу Студентський науковий гурток дієтології.

Inovac rozv med

26 жовтня 2018 року в ННЦ "Інститут біології та медицини" за ініціативи завідувача кафедри фундаментальної медицини В.Г. Хоперії і підтримки декана факультету інноваційних технологій Ю.М. Теслі та директора ННЦ "Інститут біології та медицини" Л.І. Остапченко відбулася зустріч заступника декана факультету інноваційних технологій з наукової роботи та співробітників кафедри фундаментальної медицини.

Stud gurt comp prog logo

Перші засідання нового гуртка відбулись 26 і 28 вересня 2018 р. – працювати довелось у два потоки, адже гурток нараховує близько 70 учасників.

foto logo

12 вересня 2018 року відбулась конференція трудового колективу Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

3

17-18 вересня 2018 р. студенти кафедр вірусології та біомедицини (лабораторна діагностика та дієтологія) ННЦ «Інститут біології та медицини» прийняли ак-тивну участь у роботі робочої школи “Сучасні підходи до діагностики ВІЛ та коінфекції”

foto logo

19 вересня 2018 року Київський національний університет імені Тараса Шевченка відзначив День Університету - своє 184-річчя.

Foto logo

11 вересня 2018 року за ініціативи кафедри біомедицини в ННЦ «Інститут біології та медицини» відбулася вереснева методична студія «Формування здоров’язбережувальної компетентності учнів відповідно до вимог Закону України «Про освіту». «Нова українська школа».

Foto logo

7 вересня 2018 року в ННЦ «Інститут біології та медицини» відбулася урочиста посвята новобранців – студентів першого курсу, що за результатами непростих вступних випробувань вибороли право навчатися на освітній програмі «Медицина» (англійська мова викладання).

foto logo

30.08.2018 року відбулася урочиста посвята першокурсників ННЦ "Інститут біології та медицини".

Logo foto

17-24 серпня 2018 року у Навчально-науковому центрі «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка за сприяння Міністерства освіти і науки України та підтримці благодійного фонду «Правий рубіж» пройшла чергова, VІІІ літня Всеукраїнська біологічна школа для обдарованих учнів «Від теорії до практики один крок».

Information studentПравила прийому до аспірантури/ад’юнктури для здобуття ступеня доктора філософії в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка в 2018 році

DSC 3959 logo

3-6 липня 2018 року на базі ННЦ «Інститут біології та медицини» та Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся IV Міжнародний Симпозіум з Євро-Азіатського біорізноманіття SEAB-2018: http://seab2018.com/bs/

E-mail: decanat_bf@univ.kiev.ua