Останні новини

Information studentПравила прийому до аспірантури/ад’юнктури для здобуття ступеня доктора філософії в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка в 2018 році

DSC 3959 logo

3-6 липня 2018 року на базі ННЦ «Інститут біології та медицини» та Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся IV Міжнародний Симпозіум з Євро-Азіатського біорізноманіття SEAB-2018: http://seab2018.com/bs/

DSC 3898 logo

3 липня 2018 року в ННЦ «Інститут біології та медицини» відбулося урочисте відкриття навчальної лабораторії мікроскопії

DSC 3756 logo

03 липня 2018 року в ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулися урочистості з нагоди закінчення навчання студентів - бакалаврів денної та заочної форм навчання.

DSC 3523 logo

02 липня 2018 року в актовій залі Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулися урочистості з нагоди закінчення навчання студентів - магістрів денної та заочної форм навчання ННЦ «Інститут біології та медицини».

logo

01 червня 2018 року, в Міжнародний день захисту дітей, Студентський парламент ННЦ «Інститут біології та медицини» вперше провів відкриті загальноінститутські студентські спортивні змагання з армреслінгу, станової тяги, бігу на 100м, планки для дівчат, підтягування на перекладені та віджимання на брусах.

IMG 3436

1 червня 2018 за ініціативи кафедри фундаментальної медицини та підтримки дирекції ННЦ «Інститут біології та медицини» для науковців Інституту та запрошених клініцистів відбулася лекція доктора Василя Васько (Військо-медичний університет Департаменту оборони США), присвячена сучасним підходам у лікуванні запущених форм раку щитоподібної залози.

image00223 травня 2018 р. Ботанічний сад імені акад. О.В. Фоміна Київського національного університету імені Тараса Шевченка відвідали представники Ради Європи і Європейського екологічного агентства, національних органів влади Республіки Білорусь, Республіки Молдова, неурядових організацій та незалежні наукові експерти.

DSC 2989 logo17 травня 2018 року відбулась конференція трудового колективу Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

DSC 3109 logo17 травня 2018 рокувесь світ святкує День вишиванки, свято, присвячене українській національній культурі і традиціям.

DSC 2914На засіданні Вченої ради ННЦ «Інститут біології та медицини» були відзначені наукові здобутки студентів та під гучні оплески присутніх вручені відповідні нагороди.

IMG 9785 titulТрадиційно у святкові весняні дні 3 поверх навчального корпусу ННЦ "Інститут біології та медицини" гостинно приймав Великодній благодійний ярмарок, під час якого  цьогоріч ми всім колективом Інституту виразили свою моральну підтримку та зібрали для лікування нашої студентки, Погребної Аліни, 11513 грн!

Olimpiada KNU

За результатами І дистанційного (заочного) туру Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з біології для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти у 2017-2018 навчальному році до участі у ІІ очному турі були запрошені учасники, які набрали не менше 75% від максимально можливої кількості балів у першому (дистанційному) турі.

11Нещодавно у Disco Radio Hall пройшла подія, що змусила багатьох затамувати подих та задатися питанням: "Хто ж з цих неймовірних хлопців стане Містером Інституту біології та медицини 2018 року?".

Shevch vesna 2018 dataЗ 24 по 27 квітня в стінах ННЦ «Інститут біології та медицини» відбулася XVI Міжнародна наукова конференція «Шевченківська весна: досягнення біологічної науки / BioScience Advances». Для участі у конференції зареєструвалось 202 учасника з 5 країн світу – Білорусії, Молдови, Польщі, Ірану та України.

Olimpiada KNU rezultaty dystanciynogo turu v2

29 квітня 2018 року в ННЦ «Інститут біології та медицини» пройшов очний тур Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з біології для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

E-mail: decanat_bf@univ.kiev.ua