Анонси подій

newlogo with heart new 05.12.2017

В ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка продовжує свою роботу «Університет майбутнього», розрахований на учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, яким цікаві сучасні біологічні науки.

Біологія є наукою про життя, прагнення глибокого та всебічного розуміння якого знаходить своє відображення в розвитку багатьох наук і технологій сучасного світу – від персональної медицини до біологічних основ психології людини, від розробки нових біонічних матеріалів та пристроїв до клітинної інженерії і штучного запліднення. Саме тому біологія 21 століття є галуззю знань, що динамічно розвивається і потребує високоінтелектуальних, творчих та ініціативних фахівців високого рівня підготовки. І така підготовка має починатися якомога раніше!

Якщо вас цікавить можливість послухати провідних фахівців-біологів, наших студенів та випускників, які активно працюють на передових позиціях сучасної біології, довідатись, що нового відбувається у її царині – ставайте слухачами нашого Університету!

Проведення занять в нашому Університеті планується у вихідні дні із застосуванням дистанційних технологій.

Дата проведення 2 лекційної сесії:  16.10.2021 р. (субота)

Час проведення:  15:00 - 17:00

Програма 2 лекційної сесії:

На вас чекає зустріч з талановитою випускницею ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка Дариною ЗАВАДСЬКОЮ.

Тема: «Гени мейозу: важко знайти, легко втратити та неможливо забути»

Дарина Завадська CV.

Увага!!!
Бажаючі взяти участь у роботі нашого Університету мають пройти ОБОВ’ЯЗКОВУ реєстрацію. Реєстрація здійснюється на кожну лекційну сесію окремо!

online registration is over red

На вказані при реєстрації електронні адреси учасників 15.10.2021 р. будуть надіслані запрошення до участі у роботі Університету та посилання на відеоконференцію.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у роботі нашого Університету!
Ваше успішне майбутнє починається з нами!!!

Заступник директора
Наталія СКРИПНИК