Анонси подій

newlogo with heart new 05.12.2017

В ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка розпочинається новий навчальний рік в «Університеті майбутнього», розрахованому на учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, яким цікава сучасна Біологія.

Біологія є наукою про життя, прагнення глибокого та всебічного розуміння якого знаходить своє відображення в розвитку багатьох наук і технологій сучасного світу – від персональної медицини до біологічних основ психології людини, від розробки нових біонічних матеріалів та пристроїв до клітинної інженерії і штучного запліднення. Саме тому біологія 21 століття є галуззю знань, що динамічно розвивається і потребує високоінтелектуальних, творчих та ініціативних фахівців високого рівня підготовки. І така підготовка має починатися якомога раніше!

Якщо вас цікавить можливість послухати провідних фахівців-біологів, наших студенів та випускників, які активно працюють на передових позиціях сучасної біології, довідатись, що нового відбувається у її царині – ставайте слухачами нашого Університету!

Проведення занять в нашому Університеті планується у вихідні дні із застосуванням дистанційних технологій.

Дата проведення 1 лекційної сесії:  02.10.2021 р. (субота)

Час проведення:  15:00 - 17:00

Програма 1 лекційної сесії:

Честь розпочати новий навчальний рік в нашому Університеті надана видатному випускникові ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка Богдану СЄРЄБРЄННІКОВУ, який нині активно працює в Department of Biology, New York University, USA.

Тема: «Як стати королевою: молекулярна біологія мурашиного мозку»

Богдан Сєрєбрєнніков. CV

Увага!!!
Бажаючі взяти участь у роботі нашого Університету мають пройти ОБОВ’ЯЗКОВУ реєстрацію

online registration is over red

На вказані при реєстрації електронні адреси учасників 01.10.2021 р. будуть надіслані запрошення до участі у роботі Університету та посилання на відеоконференцію.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у роботі нашого Університету!
Ваше успішне майбутнє починається з нами!!!

Заступник директора
ННЦ «Інститут біології та медицини»
Наталія СКРИПНИК

E-mail: biomed@knu.ua