Анонси подій

newlogo with heart new 05.12.2017 Університет продовжує масове щеплення проти COVID-19. Студентський парламент Університету та Студентський парламент ННЦ «Інститут біології та медицини» на своїх інтернет-платформах проінформували здобувачів освіти про заплановану на 20 вересня вакцинацію повнолітніх студентів, курсантів і аспірантів, та з використанням Гугл-форми зібрали дані про бажаючих пройти таку вакцинацію. Запланована вакцинація буде проведена у гуртожитках і корпусах Університету, де це можливо, а також в Університетській клініці.

У тому разі, якщо здобувачі освіти з певних причин не змогли зареєструватися на використаній Гугл-формі, проте мають бажання пройти вакцинацію, вони повинні 14-15 вересня звернутися до медичної сестри - Лавреги Людмили Володимирівни (корпус ННЦ «Інститут біології та медицини», кім. 345, з 9:00 до 15:00 годин).

Якщо співробітники Інституту, які не мали можливості пройти вакцинацію до цього, мають бажання пройти вакцинацію 20 вересня, вони повинні звернутися до медичної сестри - Лавреги Людмили Володимирівни у вказані терміни.

Заступник директора
ННЦ «Інститут біології та медицини»
Олена ГАДІЛІЯ

E-mail: biomed@knu.ua