Анонси подій

Vseukr biol turnir 200x200 На численні прохання проведення ІІІ Всеукраїнського біологічного турніру для школярів "Від теорії до практики один крок" переноситься на осінні канікули 2018-2019 навчального року.

Правила турніру, порядок його проведення та оголошені теми наукових проектів змінюватися не будуть!

newlogo with heart new 05.12.2017

ІІІ Всеукраїнський
біологічний турнір
для школярів
«Від теорії до практики
один крок»

Київ - 2018

Shevch vesna 2017 NOdata site

ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує всіх закоханих у Біологію юних біологів (учнів загальноосвітніх навчальних закладів) до участі у ІІІ Всеукраїнському біологічному турнірі для школярів «Від теорії до практики один крок», що проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України в рамках XVІ Міжнародної наукової конференції студентів та молодих вчених ШЕВЧЕНКІВСЬКА ВЕСНА: досягнення біологічної науки / BioScience Advances.

Для учасників турніру заплановані майстер-класи, які дозволять їм зазирнути у світ Прикладної біології, познайомитися із сучасними підходами та експериментальними методами вирішення задач, яких в Біології не меншає.

Місце проведення:  Навчально-науковий центр
«Інститут біології та медицини»,
м. Київ, проспект Глушкова, 2

Термін проведення:  Термін проведення буде оголошенний додатково.
Слідкуйте за нашими оголошеннями

Реєстрація: Буде розпочато за місяць до початку проведення турніру

Правила турніру

Теми наукових проектів

Наш турнір - це чудова нагода для школярів проявити себе, реалізувати свій творчий потенціал на ниві науки, розширити для себе горизонти Прикладної біології! Окрім цього, він дасть можливість поспілкуватися з однодумцями, позмагатися з ними за «лавровий вінок» переможця, з’ясувати рівень своєї власної біологічної компетентності та переконатися у правильності вибору БІОЛОГІЇ як свого фаху та своєї майбутньої професії!

E-mail: decanat_bf@univ.kiev.ua